<<Ana Sayfa

Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

İŞKUR ADRESLERİ

İstanbul

Ankara

İzmir

Adana

Antalya

Aydın

Balıkesir

Bursa

Diyarbakır

Erzurum

Eskişehir

Gaziantep

Hatay

Kayseri

Kocaeli

Konya

Manisa

Mersin

Muğla

Samsun

Sakarya

Trabzon

Diğer İller

 
 
  İŞKUR Tekirdağ İl Müdürlüğü Adresi, Telefon Numaraları

İşsizlik Sigortası

İŞKUR Adresleri

İşsizlik Sigortası Kanunu

Meslek Kursları

Özel İstihdam Büroları

TEKİRDAĞ İŞKUR ADRESİ   -   İşkur Tekirdağ Meslek Edindirme Kursları >>
İşkur Tekirdağ İl Müdürlüğü

Adres: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No: 173 Köprübaşı Mevkii TEKİRDAĞ
Tel: 0.282.261 22 63
Faks: 0.282.261 12 94
tekirdag@iskur.gov.tr

İşkur Tekirdağ Çorlu Şube Müdürlüğü Adres: Muhittin Mah. Çetin Emeç Cad. No:20/1 Çorlu/Tekirdağ
Tel: 0282 654 18 06 - 654 26 03
Faks: 0282 654 93 99
e-posta:corlu@iskur.gov.tr
İşkur Tekirdağ Çerkezköy Şube Müdürlüğü Adres: İsmet Paşa Mah. Levent Cad. No:4 Çerkezköy OSB Girişi Çerkezköy / Tekirdağ
Tel: 0282 717 90 65 - 717 90 66
Faks: 0282 717 90 63
cerkezkoy@iskur.gov.tr
 

Tekirdağ Meslek Edinmek İsteyenler, Tekirdağ Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Tekirdağ Meslek Edindirme Kursları >> bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Tekirdağ ilinde düzenlenen Tekirdağ Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Tekirdağ İş Arayanlar, Tekirdağ Eleman Arayanlar:

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Tekirdağ İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.

İşsizlik Sigortası İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV