<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  Pamukkale Turizm İzmir Şubeleri

<< İzmir Otobüs Firmaları

 

İzmir Otogarı - İzotaş   (Ulaşım Haritası)

Telefon

:

+90 232 472 02 02

Fax

:

+90 232 -

 

E-Yaşam Rehberi İçinde Otobüs Firması, Otobüs Şirketi Arama

 
Özel Arama
 
 
Şube Adı Pamukkale Turizm İzmir Şube Adresleri Şube Telefonları

Çalışma

Saatleri

ALİAĞA Kurtuluş Mah. Fatih Cad. No : 2 / 1 ALİAĞA / İZMİR (232) 616 00 09 06:00 - 21:30
ALİAĞA 2 Kültür Mah. Hürriyet Cad. No: B 200 ALİAĞA / İZMİR (232) 616 93 62 08:30 - 21.00
ANADOLU BALÇOVA ATA CAD. FULYA SOK. NO:1 (232) 277 82 02 -
ANADOLU BASMANE 9 Eylül Meydani No: 4/B Fuar İş Hanı Basmane (232) 489 04 03 07:00 - 24:00
ANADOLU BUCA HEYKEL Buca Heykel İş Bankasi Pasaj İçi D.Pinar Mah. 132 Sk No: 8P/1 (232) 440 24 22 -
ANADOLU KARŞIYAKA YALI Yali Caddesi No: 178/A Karşiyaka (232) 381 24 75 -
ANADOLU OTOGAR Kemalpaşa Cad. No: 1/158 İşikkent (232) 472 04 89 -
ANADOLU ŞİRİNYER Yiğitler Mah. Menderes Cad. No: 238/A Buca (232) 438 04 59 -
ATAKENT Yalı Mah. 6436 / 1 Sokak No: 83 / C 232) 330 62 01 07:00 - 24:00
BALÇOVA Ata Caddesi Rasim Erkutlu Sokak No:2 (232) 278 48 38 07:00 - 24:00
BASMANE 9 Eylül Meydanı No:2 / A, Konak (232) 444 35 35 24 SAAT
BASMANE GENEL MÜDÜRLÜK Basmane / İzmir (850) 333 35 35 -
BORNOVA PARK YZH. Erzene MAh. Gençlik Cad. No. 1 / B (232) 373 31 31 07:00 - 24:00
BORNOVA STAD Gediz Cad. No: 23 / K (232) 388 42 72 07:00 - 24:00
BOSTANLI Cemal Gürsel Cad. No:488 A (232) 330 52 01 07:00 - 24:00
BOZYAKA SSK ESKİ İZMİR CAD NO 49/B ORMANCI APRT KARABAĞLAR İZMİR

(232) 255 81 20

(530) 546 03 11

-
BUCA HEYKEL Menderes Cad. No:7 (232) 440 75 76 07:00 - 24:00
BUCA ÜÇKUYULAR 83 SOK NO 3/B BUCA (232) 442 04 42 07:00 - 24:00
ÇAĞRI MERKEZİ İZMİR OTOGARI ÇAĞRI MERKEZİ (232) 444 35 35 -
ÇANDARLI ÇANDARLI OTOGARI (232) 673 11 12 08:00/22:00
ÇEŞME ALAÇATI TOKOĞLU MAH 1048 SOK NO 1/C ALAÇATI-ÇEŞME (232) 712 13 10 -
ÇEŞME ILICA ÇARŞI MAŞALLAH MAH. ÇARŞI CAD. NO:7 (232) 712 11 21 -
ÇEŞME ILICA ILICA OTOGARI NO:3 (232) 712 11 21 -
ÇEŞME ÇEŞME OTOGARI NO:2 (232) 712 11 21 -
ÇİĞLİ Anadolu Cad. No:812 / C (232) 376 45 54 07:00 - 24:00
DİKİLİ CUMHURİYET MAH.BELEDİYE SANTRAL GARAJI NO 11 (232) 671 00 74 08:00/22:30
DİKİLİ ÇARŞI İsmet Paşa Mah. Şehit Sami Akbulut Cad. No: 38 (232) 671 32 41 - 42 08:00/21:00
9 EYLÜL MİTHATPAŞA CAD. NO:283/1 BALÇOVA / İZMİR (232) 278 86 38 07:00 - 23:00
EFES Gazi Osman Paşa Bulvarı Cumhuriyet Mey. No: 4 / A Konak (232) 445 43 60 07:00 - 24:00
EGE ÜNİV. HAST. ÜNİVERSİTE CAD. NO:42/A BORNOVA (232) 373 67 67 -
FAHRETTİN ALTAY Fahrettin Altay Meydanı No: 1 / B (232) 247 77 99 07:00 - 24:00
GAZİEMİR Aksoy Cad. No: 183 (232) 251 33 23 07:00 - 24:00
GİRNE Aksoy Mah. Girne Bulvarı No. 38 / F, Karşıyaka (232) 364 46 18 07:00 - 24:00
İZMİR OTOGAR Büyük İzmir Otogarı No:131 - 132, Işıkkent (232) 472 02 02 24 saat
İZMİR OTOGAR 2 KARACAOĞLAN MAH. YENİ İZMİR OTOGARI (232) 472 02 02 -
İZMİR OTOGAR ELBİRLİK Büyük İzmir Otogarı No:170, Işıkkent (232) 472 02 02 -
KARŞIYAKA ÇARŞI KARŞIYAKA ÇARŞI İÇİ (232) 323 73 73 -
KARŞIYAKA YALI Cemal Gürsel Cad. No:184 / 4 (232) 364 46 17 07:00 - 24:00
KOLEJ İnönü Cad. No. 657 / B Esendere (232) 247 05 55 07:00 - 24:00
MENEMEN Mermerli Mah. Belediye Durağı Garaj İçi No : 24 MENEMEN / İZMİR (232) 832 12 45 08:30 - 20:30
NARLIDERE Mithat Paşa Cad. No: 262 / 23 (232) 239 04 40 07:00 - 24:00
NOKTA İnönü Cad. No: 329 / A, Hatay (232) 244 64 49 07:00 - 24:00
ÖZKANLAR Manavkoyu Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 162 / 1A (232) 342 67 97 07:00 - 24:00
SALİHLERALTI UCAR İŞMERKEZİ 4/5 SALİHLER ALTI (232) 444 35 35 08:00/23:00
SELÇUK Santral Garajı No:6, Selçuk (232) 892 39 61 07:30 - 24:00
ŞİRİNYER Menderes Cad. No: 240 / B (232) 439 13 46 07:00 - 00:00
TORBALI 4571 SOK NO 13 TORBALI (232) 856 01 80 -
URLA MERKEZ NUR DİKMEN CAD. NO:2/A

(232) 723 24 50

754 71 73

-
URLA OTOGAR ALTINTAŞ MAH. ERDOĞAN KER CAD. SANTRAL ODASI NO:94 PERON-2 (232) 723 24 50 -
URLA OTOGAR ALTINTAŞ MAH. ERDOĞAN KER CAD. SANTRAL ODASI NO:94 PERON-2 (232) 754 45 14 -
ÜÇYOL İnönü Cad. No:103/B (232) 261 89 80 07:00 - 24:00
YENİGİRNE 6065 sok. 260/A BAYRAKLI/YENİGİRNE (232) 363 66 93 07:00 - 24:00
YENİ ŞAKRAN SAYFİYE MAH. NAMIK KEMAL CAD. YENİ ŞAKRAN (232) 628 92 85 07:00/21:30
YEŞİLYURT Ordu Cad. Esenlik Mah. No:182/18 Yeşilyurt (232) 227 14 22 -
 

Pamukkale Turizm' in İzmir' den sefer düzenlediği güzergahlar

Otobüs Kalkış

Otobüs Varış

İZMİR

Afyon
Akçakoca
Akçay
Aktur
Alanya
Alaplı
Aliağa
Altınoluk
Ankara
Antalya
Atça
Aydın
Ayvalık
Bafa
Balıkesir
Banaz
Bayır
Bergamaçatı
Bodrum
Bucak
Burdur
Buharkent
Burhaniye
Bursa
Çardak
Çine

Çivril
Çubucak
Dalaman
Dalyan

Datça
Daskırı
Denizli
Derince
Didim
Dikili
Dinar
Düzce
Edremit
Eskişehir
Eşen
Fethiye
Finike
Gemlik
Göçek
Gökova
Gölcük
Güvercinlik
Güzelçamlı
Güllük Kavşağı
Horsunlu
Isparta

İsabeyli
İstanbul
İzmit
Kalkan
Karamürsel
Kaş
Keçiborlu
Karadeniz Ereğli

Kemer
Kınık
Korkuteli
Kozlu
Köşk
Köyceğiz
Kumluca
Kuşadası
Küçükkuyu
Kütahya
Manavgat
Marmaris
Mavişehir
Menemen
Milas
Muğla
Nazilli
Orhangazi

Ortaca
Pamukören
Pınarcık
Polatlı
Sandıklı
Sarayköy
Sarıkemer
Selçuk
Selimiye
Serik
Söke
Sultanhisar

Susurluk
Turgutreis
Umurlu
Uşak
Yalavo
Yatağan
Yenipazar
Zonguldak

 

Pamukkale Turizm İzmir şehiriçi servisleri

Güncel şehiriçi servis hizmetleri için lütfen Pamukkale Turizm şubelerine başvurunuz.

   
 

İller Arası Mesafe Cetveli Otobüs Firması Ekle | Feribot Seferleri | Havayolu Şirketleri | Havaalanları | Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV