Özel Arama
 
SEYAHAT REHBERİ OTO REHBERİ E-DEVLET İL REHBERİ PAYLAŞIM
 
  ŞIRNAK OTOBÜS FİRMALARI

<< Otobüs Firmaları Ana Sayfa

 

Neredennereye.com
 

 

STAR MARDİN TURİZM
Silopi/Şırnak

STAR MARDİN TURİZM Silopi Otobüs Bileti Satış Ofisleri

Terminal Telefon Terminal Telefon
Silopi Otogar 0486 518 22 56 Silopi Otogar 0545 458 89 84
Silopi Otogar 0486 518 70 47 Silopi Otogar 0486 518 70 48
Silopi Otogar 0546 538 01 51    

Star Mardin Turizm Silopi Otobüs Seferleri;

Silopi-Antalya: (08:00)
Silopi > Gaziantep, Adana, Mersin, Silifke, Anamur, Manavgat, Serik, Antalya

Silopi - İstanbul (08.30-10.30);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Adana > Pozantı > Ulukışla > Aksaray > Şereflikoçhisar > Ankara > Bolu > Düzce > Sakarya > İstanbul

Silopi-İzmir: (09:00)
Silopi > Adana, Ereğli, Konya, Akşehir, Çay, Afyon, Uşak, Salihli, Turgutlu, İzmir
Silopi - Bursa (12.30);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Adana > Pozantı > Ereğli > Karapınar > Konya > Kadınhanı > Akşehir > Afyon > Kütahya > Bozüyük > İnegöl > Bursa

Silopi-Kırşehir: (13:30)
Silopi > Şanlıurfa, Gaziantep, K.Maraş, Kayseri, Yozgat, Kırşehir
Silopi-Samsun: (13:30)
Silopi > Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Sivas, Tokat, Amasya, Samsun
Silopi - Ankara (15.00);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Osmaniye > Adana > Pozantı > Ulukışla > Aksaray > Şereflikoçhisar > Ankara > İstanbul
Silopi - Mersin (17.00);
Silopi > Viranşehir > Şanlıurfa > Birecik > Nizip > Gaziantep > Nurdağı > Düziçi > Osmaniye > Ceyhan > Adana > Mersin

Silopi > İzmir / Silopi > Eskişehir
Not: Otobüs saatleri bilgi amaçlıdır. Üstteki telefon numaralarından teyit ediniz.

 

Irak, Zaho, Dohuk, Erbil, Kerkük, Süleymaniye, YÜK ve YOLCU taşınır.

 

 

MAR-TUR TURİZM
Silopi/Şırnak

Mar-Tur Turizm Şırnak, Cizre, Silopi Otobüs Bileti Satış Ofisleri

Terminal Telefon Terminal Telefon
Silopi Otogar 0486 518 22 56 Silopi Otogar 0544 537 73 73
Silopi Otogar 0543 788 84 58 Korek 0750 514 63 86
Silopi Otogar 0533 304 74 81    
Cizre Tel 0486 616 54 28 Cizre Gsm 0533 304 74 80
Cizre Tel 0486 616 89 89 Cizre Gsm 0542 258 83 82

Mar-Tur Turizm Silopi Otobüs Seferleri;

Silopi-Antalya: (08:00)
Silopi > Gaziantep, Adana, Mersin, Silifke, Anamur, Manavgat, Serik, Antalya

Silopi - İstanbul (08.30-10.30);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Adana > Pozantı > Ulukışla > Aksaray > Şereflikoçhisar > Ankara > Bolu > Düzce > Sakarya > İstanbul

Silopi-İzmir: (09:00)
Silopi > Adana, Ereğli, Konya, Akşehir, Çay, Afyon, Uşak, Salihli, Turgutlu, İzmir
Silopi - Bursa (12.30);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Adana > Pozantı > Ereğli > Karapınar > Konya > Kadınhanı > Akşehir > Afyon > Kütahya > Bozüyük > İnegöl > Bursa

Silopi-Kırşehir: (13:30)
Silopi > Şanlıurfa, Gaziantep, K.Maraş, Kayseri, Yozgat, Kırşehir
Silopi-Samsun: (13:30)
Silopi > Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Sivas, Tokat, Amasya, Samsun
Silopi - Ankara (15.00);
Silopi > Şanlıurfa > Gaziantep > Osmaniye > Adana > Pozantı > Ulukışla > Aksaray > Şereflikoçhisar > Ankara > İstanbul
Silopi - Mersin (17.00);
Silopi > Viranşehir > Şanlıurfa > Birecik > Nizip > Gaziantep > Nurdağı > Düziçi > Osmaniye > Ceyhan > Adana > Mersin

Silopi > İzmir / Silopi > Eskişehir
Not: Otobüs saatleri bilgi amaçlıdır. Üstteki telefon numaralarından teyit ediniz.

 

Irak, Zaho, Dohuk, Erbil, Kerkük, Süleymaniye, YÜK ve YOLCU taşınır.

 

Peron No

Otobüs Firması

Telefonu Otobüs Kalkış Otobüs Varış Otobüs Firması Web Sitesi
 

 

 

CİZRE İTİMAT

 

Silopi:
0486 518 70 48
0534 597 64 69
0546 538 01 51

0543 788 84 58

Silopi Antalya, Bursa, Diyarbakır, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Mersin, Yozgat,  
 

LÜKS HABUR TURİZM Şırnak

Silopi:

0486 518 12 40

0486 518 39 12

0530 402 15 12

Silopi Şırnak, Cizre, Nusaybin, Kızıltepe, Viranşehir, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Gebze, Gaziantep, Konya, İstanbul, İzmir, Mersin, Osmaniye, Salihli, Şanlıurfa, Uşak www.lukshaburtur.com
 

Lüks Habur Tur

Şırnak:

0486 216 44 40

0530 402 15 31

Şırnak Cizre, Nusaybin, Kızıltepe, Viranşehir, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Gebze, Gaziantep, Konya, İstanbul, İzmir, Mersin, Osmaniye, Salihli, Şanlıurfa, Uşak  
 

Lüks Habur Tur

Cizre:

0486 616 99 88

0530 402 15 13

Cizre Nusaybin, Kızıltepe, Viranşehir, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Gebze, Gaziantep, Konya, İstanbul, İzmir, Mersin, Osmaniye, Salihli, Şanlıurfa, Uşak  
 

ÖZLEM CİZRE NUH SEYAHAT

Şırnak

Şırnak Merkez:

0486 216 25 67

0533 308 55 24  Uludere:

0486 351 23 44

0533 308 60 55

Şırnak Şırnak, Cizre, Antalya, Amasya, Bodrum,  Diyarbakır, Fethiye, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kahramanmaraş, Isparta, İskenderun, İstanbul, Mersin, Samsun, Sivas, Tarsus, Tokat www.ozlemcizrenuh.com
 

ÖZLEM CİZRE NUH TURİZM

Silopi

Silopi Otogar :

0541 741 73 72
0541 741 73 78
04865181129
04865181411

Silopi Çarşı(Denizbank Yanı):

0541 343 44 42
0541 486 16 46
0486 518 14 55
0486 518 15 77
0486 518 77 47

Silopi

Yeni model otobüslerimizle halkımızın hizmetindeyiz... Türkiye' nin her yerinde

 
 

Özlem Cizre Nuh Cizre

Merkez:

0486 616 91 92

0486 616 11 25

0486 616 15 12

Merkez VIP:

0533 308 55 55

0533 308 55 53

Dörtyol:

0486 616 11 47

0533 308 55 25

Otogar:

0486 616 21 43

0486 616 34 34

0544 770 11 47

0542 588 33 14

0533 308 55 50

0533 308 55 58 Otogar1:

0486 616 13 14

0486 616 41 90 Otogar2:

0486 616 23 00

0486 616 28 84

0486 616 19 74

0533 958 33 66

Cizre Antalya, Amasya, Bodrum,  Diyarbakır, Fethiye, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kahramanmaraş, Isparta, İskenderun, İstanbul, Mersin, Samsun, Sivas, Tarsus, Tokat  
 

 

METRO TURİZM

Şırnak

444 34 55

www.metroturizm.com.tr 

Terminal Metro Turizm Şırnak Şubeleri Telefon Numarası
CİZRE Cizre Belediye Otogarı No: 20 (0486) 616 77 03 - 616 77 02
SİLOPİ Dicle Mah. Hastane Cad. Otogar İçi No: 1 (0486) 518 11 29
ŞIRNAK Askerlik Şubesi Yanı Sökmenler Plaza No: 14 (0486) 216 68 22

Metro Turizm Şırnak;

Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, İstanbul Ankara, Bursa, Balıkesir, Bolu, Ceyhan, Diyarbakır, Eskişehir, İnegöl, İzmit

 

MARDİN SEYAHAT Şırnak

Şırnak merkez:

0486 216 46 14

0533 304 84 73

Silopi Otogar:

0486 518 70 33

0533 304 84 72

Cizre Otogar:

0486 616 30 03

0486 616 36 23

Cizre Adapazarı, Ankara, Antalya, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmit, Mersin www.mardinseyahat.com.tr
 

MARDİN DİLMENLER SEYAHAT

Şırnak

444 47 47

Silopi Otogar:

0533 303 82 75

Cizre Otogar:

0533 303 82 76

Silopi Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Mardin, Mersin, Rize www.mardilmenler.com.tr
 

MARDİN EKSPRES Şırnak

Cizre:

0486 616 23 72

0486 616 25 67

Silopi:

0486 518 11 22

0486 518 25 47

Silopi Şırnak, Cizre, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Şanlıurfa  
 

MARSOY TURİZM Şırnak

Silopi Otogar:

0486 518 15 77

Silopi Şırnak, Cizre, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Şanlıurfa, Uşak  
 

ÖZ HABUR TURİZM Şırnak

Cizre:

0486 616 41 90

0486 616 46 05

Silopi:

0486 518 13 93

Silopi Şırnak, Cizre, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Mardin, Mersin, Muğla, Şanlıurfa  
 

ÖZ BATMANLILAR TURİZM

Şırnak

444 44 72

Silopi Batman www.ozbatmanlilar.net
 

Şırnak - İstanbul Otobüs Firmaları, Otobüs Seferleri

Şırnak - Ankara Otobüs Firmaları, Otobüs Seferleri

 

Şırnak Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

 

Şırnak Havalimanı Uçuş Bilgileri

 

Şırnak Havalimanı Ulaşım - Harita

 

İller Arası Mesafe Cetveli Otobüs Firması Ekle | Feribot Seferleri | Havayolu Şirketleri | Havaalanları | Tren Saatleri

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları