<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  ÇUKUROVA MAVİ TRENİ (Adana - Ankara) TREN SAATLERİ - Güncelleme: 01.12.2014 10:55

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ÇUKUROVA MAVİ (Adana Mersin Bağlantılı) - 21206 ANKARA: 20:05 ADANA: 07:25 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 19:30 ANKARA: 07:35

Ankara > Adana > Ankara Tren Saatleri

Adana - Ankara Güzergahı Tren Saatleri

 

Ankara - Adana Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ADANA-6503 19:30
2 MERSİN-6585 17:45
3 YENİCE-6633 19:51
4 DURAK-6540 20:08
5 K.İSALI BUCAĞI-6567 20:28
6 HACIKIRI-6552 20:43
7 BELEMEDİK-6523 21:02
8 POZANTI-6601 21:15
9 ÇİFTEHAN-6535 21:36
10 GÜMÜŞ-6548 21:59
11 ULUKIŞLA-6627 22:20
12 KARALAR-2572 22:36
13 BOR-2517 23:06
14 NİĞDE-2606 23:21
15 HÜYÜK-2554 23:43
16 ARAPLI-2506 23:56
17 YEŞİLHİSAR-2640 00:15
18 İNCESU-2559 00:39
19 Boğazköprü Müselles(364+074)-2411 00:57
20 BEYDEĞIRMENI-2514 01:13
21 KAYSERI-2579 00:30
22 KALKANCIK-2565 01:28
23 HİMMETDEDE-2552 01:43
24 YENI FAKILI-2538 02:18
25 KANLICA-2566 02:34
26 KARASENİR_D-2574 02:38
27 ŞEFAATLI-2621 03:09
28 YERKÖY-2638 03:50
29 ÇERİKLİ-2528 04:40
30 BALIŞIH-2511 05:16
31 KIRIKKALE-2586 05:39
32 IRMAK-2562 06:05
33 ELMADAĞ-2533 06:40
34 KAYAŞ-2578 07:15
35 ANKARA-2503 07:35
 
Tren İstasyonu Adı Varış Çıkış
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

ÇUKUROVA MAVİ trenleri, Ankara - Adana - Ankara arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
Ankara K: 20.05 - Adana V: 07.25
Adana K: 19.30 - Ankara V: 07.35

MESAFE : 671 km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

ANKARA:
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

 

ADANA:

(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Yataklı, Yemekli   

2+1 koltuklu pulman vagon

yataklı vagon

yemekli vagon

 

 

 

Kullanım Şartları:
E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV