"Çukurova Mavi Treni" Adana > Ankara Tren Saatleri


Güncelleme: 02.12.2016 14:33

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ÇUKUROVA MAVİ TRENİ Adana: 17:30 Kayseri: 23:20 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kayseri: 15:35 Adana: 21:08
DİKKAT! BAŞKENTRAY çalışmaları nedeniyle 23.07.2016 tarihinden itibaren seferden kaldırılmıştır. Aynı tarihinden itibaren Kayseri-Adana-Kayseri arasında Erciyes Ekspresi sefere konulmuştur.
Adana > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    17:30
Şakirpaşa  17:34  17:35
Yenice  17:56  17:57
Durak  18:12  18:13
Kelebek  18:21  18:22
Karaisalıbucağı  18:30  18:31
Hacıkırı  18:43  18:45
Belemedik  18:59  19:00
Pozantı  19:10  19:11
Çiftehan  19:27  19:29
Gümüş  19:46  19:47
Ulukışla  20:02  20:04
Karalar  20:23  20:24
Kemerhisar  20:49  20:50
Bor  20:59  21:00
Niğde  21:13  21:14
Hüyük  21:38  21:39
Araplı  21:53  21:54
Yeşilhisar  22:15  22:16
İncesu  22:44  22:45
Kayseri  23:20  
Ankara > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kayseri    15:35
Boğazköprü  15:54  15:56
İncesu  16:12  16:13
Yeşilhisar  16:42  16:43
Hüyük  17:17  17:18
Niğde  17:43  17:45
Bor  17:58  17:59
Kemerhisar  18:08  18:09
Bereket  18:16  18:17
Karalar  18:36  18:37
Km.236+620  18:54  18:55
Ulukışla  18:57  19:01
Gümüş  19:13  19:14
Çiftehan  19:28  19:30
Pozantı  19:45  19:47
Belemedik  19:57  19:58
Hacıkırı  20:11  20:12
Karaisalıbucağı  20:22  20:23
Kelebek  20:29  20:30
Durak  20:37  20:38
Km. 345+500  20:53  20:54
Yenice  20:55  20:57
Şakirpaşa  21:13  21:14
Adana  21:18  

TREN BİLGİSİ:

Çukurova Mavi Treni, Adana > Niğde > Kayseri > Kırıkkale > Ankara arasında her gün işlerler.

MESAFE : 671 km

ANKARA:
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > Adana, Adana > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.