"Çukurova Mavi Treni" Adana > Ankara Tren Saatleri


Güncelleme: 01.05.2016 12:09

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ÇUKUROVA MAVİ TRENİ ADANA: 19:30 ANKARA: 07:34 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ANKARA: 20:05 ADANA: 07:28
Adana > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    19:30
Yenice  19:49  19:51
Durak  20:07  20:08
Karaisalıbucağı  20:27  20:28
Hacıkırı  20:42  20:43
Belemedik  21:01  21:02
Pozantı  21:14  21:15
Çiftehan  21:34  21:36
Gümüş  21:58  21:59
Ulukışla  22:17  22:19
Karalar  22:35  22:36
Bor  23:04  23:05
Niğde  23:18  23:19
Hüyük  23:42  23:43
Araplı  23:55  23:56
Yeşilhisar  00:14  00:15
Kayseri  00:30  00:30
İncesu  00:38  00:39
Boğazköprü Müselles  00:55  00:57
Beydeğirmeni  01:10  01:13
Kalkancık  01:26  01:28
Himmetdede  01:40  01:43
Yenifakılı  02:16  02:18
Kanlıca  02:33  02:34
Karasenir  02:37  02:38
Şefaatli  03:07  03:09
Yerköy  03:46  03:50
Çerikli  04:38  04:40
Balışıh  05:15  05:16
Kırıkkale  05:37  05:39
Irmak  06:02  06:05
Elmadağ  06:39  06:40
Kayaş  07:13  07:15
Ankara  07:34  07:53
Marşandiz (Banliyö)  08:04  
Ankara > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Marşandiz (Banliyö)    19:31
Ankara  19:42  20:05
Kayaş  20:22  20:23
Elmadağ  20:55  20:56
Irmak  21:23  21:25
Kırıkkale  21:46  21:48
Balışıh  22:09  22:10
Çerikli  22:45  22:46
Yerköy  23:36  23:39
Şefaatli  00:14  00:15
Karasenir  00:42  00:43
Kanlıca  00:46  00:47
Yenifakılı  01:03  01:05
Fehimli  01:15  01:17
Kayseri  01:43  01:45
Boğazköprü Müselles  02:13  02:16
İncesu  02:31  02:32
Yeşilhisar  02:58  02:59
Hüyük  03:29  03:30
Niğde  03:50  03:52
Bor  04:04  04:05
Bereket  04:18  04:19
Karalar  04:37  04:38
Km.236+620  04:54  04:55
Ulukışla  04:57  05:02
Gümüş  05:18  05:19
Çiftehan  05:37  05:38
Pozantı  05:56  05:58
Belemedik  06:10  06:11
Hacıkırı  06:28  06:29
Karaisalıbucağı  06:38  06:39
Durak  06:51  06:52
Km. 345+500  07:06  07:07
Yenice  07:08  07:09
Adana  07:28  

TREN BİLGİSİ:

Çukurova Mavi Treni, Adana > Niğde > Kayseri > Kırıkkale > Ankara arasında her gün işlerler.

MESAFE : 671 km

ANKARA:
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > Adana, Adana > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.