<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  ÇUKUROVA MAVİ TRENİ (Adana - Ankara) TREN SAATLERİ - Güncelleme: 02.07.2014 12:22

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ÇUKUROVA MAVİ (Adana Mersin Bağlantılı) - 21206 ANKARA: 20:05 ADANA: 07:25 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 19:30 ANKARA: 07:35

Adana - Ankara Güzergahı Tren Saatleri

 

Ankara - Adana Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ADANA-6503 19:30
2 MERSİN-6585 17:45
3 YENİCE-6633 19:51
4 DURAK-6540 20:08
5 K.İSALI BUCAĞI-6567 20:28
6 HACIKIRI-6552 20:43
7 BELEMEDİK-6523 21:02
8 POZANTI-6601 21:15
9 ÇİFTEHAN-6535 21:36
10 GÜMÜŞ-6548 21:59
11 ULUKIŞLA-6627 22:20
12 KARALAR-2572 22:36
13 BOR-2517 23:06
14 NİĞDE-2606 23:21
15 HÜYÜK-2554 23:43
16 ARAPLI-2506 23:56
17 YEŞİLHİSAR-2640 00:15
18 İNCESU-2559 00:39
19 Boğazköprü Müselles(364+074)-2411 00:57
20 BEYDEĞIRMENI-2514 01:13
21 KAYSERI-2579 00:30
22 KALKANCIK-2565 01:28
23 HİMMETDEDE-2552 01:43
24 YENI FAKILI-2538 02:18
25 KANLICA-2566 02:34
26 KARASENİR_D-2574 02:38
27 ŞEFAATLI-2621 03:09
28 YERKÖY-2638 03:50
29 ÇERİKLİ-2528 04:40
30 BALIŞIH-2511 05:16
31 KIRIKKALE-2586 05:39
32 IRMAK-2562 06:05
33 ELMADAĞ-2533 06:40
34 KAYAŞ-2578 07:15
35 ANKARA-2503 07:35
 
Tren İstasyonu Adı Varış Çıkış
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

ÇUKUROVA MAVİ trenleri, Ankara - Adana - Ankara arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
Ankara K: 20.05 - Adana V: 07.25
Adana K: 19.30 - Ankara V: 07.35

MESAFE : 671 km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

ANKARA:
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

 

ADANA:

(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Yataklı, Yemekli   

2+1 koltuklu pulman vagon

yataklı vagon

yemekli vagon

 

 

 
 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV