<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  ERCİYES EKSPRESİ TREN SAATLERİ - Güncelleme: 18.02.2014 17:33

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ - 61301 ADANA: 16:45 KAYSERI: 22:33 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KAYSERI: 07:40 ADANA: 13:14

Adana - Kayseri Güzergahı Tren Saatleri

 

Kayseri - Adana Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ADANA-6503 16:45
2 ŞAKİRPAŞA-D-6610 16:50
3 ŞEHİTLİK-6611 16:56
4 YENİCE-6633 17:10
5 DURAK-6540 17:27
6 KELEBEK-D-6573 17:37
7 K.İSALI BUCAĞI-6567 17:51
8 HACIKIRI-6552 18:05
9 BELEMEDİK-6523 18:23
10 POZANTI-6601 18:36
11 ÇİFTEHAN-6535 18:55
12 GÜMÜŞ-6548 19:16
13 ULUKIŞLA-6627 19:36
14 KARALAR-2572 19:53
15 BEREKET-2513 20:10
16 KEMERHİSAR-D-2582 20:18
17 BOR-2517 20:27
18 NİĞDE-2606 20:41
19 HÜYÜK-2554 21:03
20 YEŞİLHİSAR-2640 21:33
21 İNCESU-2559 21:56
22 BOĞAZKÖPRÜ-2515 22:14
23 KAYSERI-2579 22:33

 

 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 KAYSERI-2579 07:40
2 BOĞAZKÖPRÜ-2515 08:01
3 İNCESU-2559 08:18
4 YEŞİLHİSAR-2640 08:45
5 HÜYÜK-2554 09:14
6 NİĞDE-2606 09:36
7 BOR-2517 09:49
8 KEMERHİSAR-D-2582 09:57
9 BEREKET-2513 10:05
10 KARALAR-2572 10:22
11 KM 236+620-2504 10:37
12 ULUKIŞLA-6627 10:44
13 GÜMÜŞ-6548 11:01
14 ÇİFTEHAN-6535 11:19
15 POZANTI-6601 11:38
16 BELEMEDİK-6523 11:51
17 HACIKIRI-6552 12:09
18 K.İSALI BUCAĞI-6567 12:19
19 KELEBEK-D-6573 12:26
20 DURAK-6540 12:33
21 KM 345+500-6419 12:48
22 YENİCE-6633 12:52
23 ŞEHİTLİK-6611 13:05
24 ŞAKİRPAŞA-D-6610 13:10
25 ADANA-6503 13:14
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

ERCİYES EKSPRESİ trenleri, Kayseri - Adana - Kayseri arasında her gün işlerler.

 

HAREKET SAATLERİ : 
Kayseri K: 07.00 - Adana V: 12.34
Adana K: 16.45 - Kayseri V: 22.33

 

MESAFE :  319 km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

KAYSERİ:
(352) 231 13 13 - (24 SAAT AÇIK)

 

ADANA:

(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)

 

BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman

2+1 koltuklu pulman vagon

 

 

 
 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV