"Erciyes Ekspresi" Kayseri > Adana Tren Saatleri


Güncelleme: 21.08.2016 13:58

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ KAYSERİ: 05:10 ADANA: 10:54 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 17:30 KAYSERİ: 23:21
Kayseri > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kayseri    05:10
Boğazköprü  05:29  05:31
İncesu  05:47  05:48
Yeşilhisar  06:17  06:19
Hüyük  06:53  06:54
Niğde  07:19  07:21
Bor  07:34  07:35
Kemerhisar  07:44  07:45
Bereket  07:52  07:53
Karalar  08:12  08:13
Km.236+620  08:30  08:31
Ulukışla  08:33  08:36
Gümüş  08:48  08:49
Çiftehan  09:03  09:05
Pozantı  09:20  09:22
Belemedik  09:32  09:33
Hacıkırı  09:46  09:47
Karaisalıbucağı  09:57  09:58
Kelebek  10:04  10:05
Durak  10:12  10:13
Km. 345+500  10:28  10:29
Yenice  10:30  10:32
Şehitlik  10:44  10:45
Şakirpaşa  10:49  10:50
Adana  10:54  
Adana > Kayseri Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    17:30
Şakirpaşa  17:34  17:35
Şehitlik  17:40  17:41
Yenice  17:57  17:58
Durak  18:13  18:14
Kelebek  18:22  18:23
Karaisalıbucağı  18:31  18:32
Hacıkırı  18:44  18:45
Belemedik  18:59  19:00
Pozantı  19:10  19:11
Çiftehan  19:27  19:29
Gümüş  19:46  19:47
Ulukışla  20:02  20:04
Karalar  20:23  20:24
Bereket  20:42  20:43
Kemerhisar  20:50  20:51
Bor  21:00  21:01
Niğde  21:14  21:15
Hüyük  21:39  21:40
Yeşilhisar  22:15  22:16
İncesu  22:44  22:45
Boğazköprü  23:01  23:02
Kayseri  23:21  

TREN BİLGİSİ:

Erciyes Ekspresi Treni , Kayseri > Niğde > Adana arasında her gün işler.

MESAFE : 319 km

KAYSERİ:
(352) 231 13 13 - (24 SAAT AÇIK)

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


pulman vagon

Kayseri - Adana Tren Bileti Fiyatları:

Kayseri > Adana, Adana > Kayseri tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.