"Erciyes Ekspresi" Kayseri > Adana Tren Saatleri


Güncelleme: 02.02.2016 17:50

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ KAYSERİ: 07:00 ADANA: 12:34 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 16:45 KAYSERİ: 22:33
Kayseri > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kayseri    07:00
Boğazköprü  07:20  07:21
İncesu  07:36  07:38
Yeşilhisar  08:03  08:05
Hüyük  08:33  08:34
Niğde  08:54  08:56
Bor  09:07  09:09
Kemerhisar  09:16  09:17
Bereket  09:24  09:25
Karalar  09:41  09:42
Km.236+620  09:57  09:58
Ulukışla  10:00  10:04
Gümüş  10:20  10:21
Çiftehan  10:38  10:39
Pozantı  10:57  10:58
Belemedik  11:10  11:11
Hacıkırı  11:28  11:29
Karaisalıbucağı  11:38  11:39
Kelebek  11:45  11:46
Durak  11:52  11:53
Km. 345+500  12:07  12:08
Yenice  12:10  12:12
Şehitlik  12:24  12:25
Şakirpaşa  12:29  12:30
Adana  12:34  
Adana > Kayseri Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    16:45
Şakirpaşa  16:49  16:50
Şehitlik  16:55  16:56
Yenice  17:09  17:10
Durak  17:26  17:27
Kelebek  17:36  17:37
Karaisalıbucağı  17:45  17:51
Hacıkırı  18:04  18:05
Belemedik  18:22  18:23
Pozantı  18:35  18:36
Çiftehan  18:54  18:55
Gümüş  19:15  19:16
Ulukışla  19:32  19:36
Karalar  19:52  19:53
Bereket  20:09  20:10
Kemerhisar  20:17  20:18
Bor  20:25  20:27
Niğde  20:39  20:41
Hüyük  21:02  21:03
Yeşilhisar  21:31  21:33
İncesu  21:55  21:56
Boğazköprü  22:12  22:14
Kayseri  22:33  

TREN BİLGİSİ:

Erciyes Ekspresi Treni , Kayseri > Niğde > Adana arasında her gün işler.

MESAFE : 319 km

KAYSERİ:
(352) 231 13 13 - (24 SAAT AÇIK)

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


pulman vagon

Kayseri - Adana Tren Bileti Fiyatları:

Kayseri > Adana, Adana > Kayseri tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.