<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  SAKARYA EKSPRESİ TREN SAATLERİ

<< Geri Tren Saatleri

 

 

TREN ADI: Sakarya Ekspresi
İŞLEME GÜNLERİ: Hergün

TREN NO: 11019 - 11020

Eskişehir - Haydarpaşa Güzergahı Tren Saatleri

 

Haydarpaşa - Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri

İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Eskişehir : 19:44
Bilecik 20:41 20:43
Arifiye 22:02 22:03
İzmit 22:26 22:27
Pendik 23:10 23:12
Bostancı 23:25 23:27
Söğütlüçeşme 23:35 23:36
Haydarpaşa 23:38 :
 
İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Haydarpaşa : 17:50
Söğütlüçeşme 17:53 17:54
Bostancı 18:01 18:03
Pendik 18:15 18:17
İzmit 19:00 19:01
Arifiye 19:24 19:25
Eskişehir 21:38 :
 

DUYURULAR

 

Öğrenci İndirimi:
Türkiye ve Yabancı Ülkelerdeki genel öğretim dereceleri içinde öğretim yapan gerek resmi, gerekse aynı nitelik ve dereceleri taşıdıkları Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı özel okul öğrencileri ile üniversite, fakülte, enstitü, yüksek okul, konservatuar ve meslek yüksek okuluna devam eden yerli ve yabancı öğrencilere, kayıtlı oldukları okuldan alınan ve içinde bulunulan eğitim yılına ait vizeli kimlik belgesi, 8-15 (dahil) yaş arası öğrenciler nüfus cüzdanı ile, Anahat ve Bölgesel Trenlerde %20 İNDİRİM    

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV