<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  TRANSASYA EKSPRESİ TREN SAATLERİ

<< Geri Tren Saatleri

 

 

TREN ADI: Transasya Ekspresi / Tatvan İskele - Haydarpaşa
İŞLEME GÜNLERİ: Tatvan Kalkış: Cumartesi, Haydarpaşa Kalkış: Çarşamba

TREN NO: 51511 - 11512

Tatvan İskele - Haydarpaşa Güzergahı Tren Saatleri

 

Haydarpaşa - Tatvan İskele Güzergahı Tren Saatleri

İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Tatvan İsk : 4:52
Tatvan Gar 5:00 5:05
Rahova 5:22 5:32
Muş 7:25 7:35
Turna 9:35 9:37
Genç 10:15 10:17
Km.120+850 10:52 10:53
Beyhan 11:05 11:07
Palu 11:32 11:33
Muratbağı 11:46 11:48
Elazığ 13:26 14:00
Yolçatı 14:25 14:38
Şefkat 14:58 15:00
Kuşsarayı 15:40 15:42
Fırat 16:03 16:05
Malatya 16:37 16:52
Çetinkaya 19:43 19:53
Karagöl 20:30 20:35
Sivas 21:41 22:01
Kalın 22:22 22:24
Bedirli 22:54 22:57
Km.415+791 S 0:55 0:57
Kayseri 1:26 1:47
Boğazköprü 2:12 2:14
Yerköy 4:42 4:46
Irmak 6:53 6:55
Lalahan 7:51 7:53
Kayaş 8:08 8:10
Ankara 8:30 9:30
Sincan 9:51 9:53
İlören 11:10 11:12
Eskişehir 12:45 13:19
İnönü 13:45 13:47
Karaköy 14:11 14:13
Mekece 15:20 15:23
Pamukova 15:37 15:39
Alifuatpaşa 15:48 15:58
Doğançay 16:10 16:12
Arifiye 16:22 16:24
Pendik 17:56 17:57
Bostancı 18:18 18:20
Haydarpaşa 18:34 :
 
İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Haydarpaşa : 23:55
Bostancı 0:13 0:15
Pendik 0:39 0:41
Arifiye 2:16 2:18
Pelitözü 3:37 3:40
Bilecik 3:51 4:01
Eskişehir 5:07 5:22
Sincan 8:19 8:21
Ankara 8:45 10:25
Kayaş 10:47 10:49
Irmak 11:56 12:00
Sekili 13:48 13:51
Yerköy 14:14 14:16
Boğazköprü 16:52 16:54
Kayseri 17:14 17:33
Kalın 20:38 20:39
Sivas 21:00 21:42
Karagöl 22:59 23:05
Bozarmut 23:18 23:25
Çetinkaya 23:45 23:52
Malatya 2:38 3:15
Pınarlı 4:23 4:24
Baskil 4:45 4:46
Yolçatı 5:20 5:35
Elazığ 5:55 6:15
Beyhan 8:28 8:29
Gökdere 8:39 8:40
Genç 9:17 9:19
Turna 9:58 10:00
Kale 10:47 10:49
Muş 12:14 12:19
Rahova 14:17 14:22
Tatvan Gar 14:37 14:42
Tatvan İsk 14:50 :
 

DUYURULAR

 

Öğrenci İndirimi:
Türkiye ve Yabancı Ülkelerdeki genel öğretim dereceleri içinde öğretim yapan gerek resmi, gerekse aynı nitelik ve dereceleri taşıdıkları Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı özel okul öğrencileri ile üniversite, fakülte, enstitü, yüksek okul, konservatuar ve meslek yüksek okuluna devam eden yerli ve yabancı öğrencilere, kayıtlı oldukları okuldan alınan ve içinde bulunulan eğitim yılına ait vizeli kimlik belgesi, 8-15 (dahil) yaş arası öğrenciler nüfus cüzdanı ile, Anahat ve Bölgesel Trenlerde %20 İNDİRİM    

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV