Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  IZAIR KAMPANYALARI (22.10.2008 Tarihinde Arşive Eklendi)
ANKARA MERKEZLİ UÇUŞLARDA BÜYÜK İNDİRİM!!!

Ankara'dan İzmir, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon ve Van'a karşılıklı seferler için 3 - 4 Temmuz tarihlerinde bilet alan IZAIR VE PEGASUS misafirleri, 15 Temmuz - 15 Ağustos tarihleri arasında sadece 45 YTL 'ye uçma şansına kavuşuyor.

15 Temmuz - 15 Ağustos tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacak kampanyamızdan faydalanmak için 3 Temmuz Perşembe ve 4 Temmuz Cuma günleri bilet satın almak gerekiyor. Biletler web sitesi www.izair.com.tr 'dan, 444 44 99 Bilet Hattı ve IZair – Pegasus bilet satış acentelerinden temin edilebilir. Kampanya ücretimize tüm vergi ve harçlar dahildir.

Izair ve Pegasus ile 350 bin kişi bedava uçacak

IZair, bu haftasonu (29-30 Mart tarihlerinde) başlayıp biletler tükenene kadar her haftasonu devam edecek kampanyasıyla 350 bin misafirine web sitesi www.izair.com.tr’dan, 444 44 99 Bilet Hattı ve IZair bilet satış acentelerinden bilet ücreti ödemeden uçma fırsatı sunuyor. Tüm iç ve dış hatlarda 25 Ekim 2008’e kadar geçerli olacak kampanyaya, havaalanı vergileri, yakıt harcı ve servis ücreti dahil değil.

IZair, iki haftadır yoğun ilgi gören haftasonu kampanyalarına bir yenisini ekledi. IZair, bu kez 350 bin misafirine bilet ücreti ödemeden iç ve dış hatlarda uçma şansı sunuyor.

İlk haftasonu 15 YTL’ye, ikinci hafta 1-30 Nisan tarihleri arasında her salı yurtiçinde yüzde 50 indirimli uçuş fırsatı sunan IZair’ın web sitesi yoğun ziyaretçi akınına uğradı.

Bu haftasonundan başlayarak (29-30 Mart tarihlerinde) www.izair.com.tr , 444 44 99’dan ve IZair bilet satış acentelerinden bilet alacak 350 bin kişi 25 Ekim 2008’e kadar yurtiçinde 16 yurtdışında ise 21 noktaya bilet ücreti ödemeden uçacak. Biletler tükenene kadar geçerli olacak kampanyaya, havaalanı vergileri, yakıt harcı ve servis ücreti dahil değil ve kampanya dahilindeki biletlerde iptal ve tarih değişikliği yapılamayacak.

Kampanya ile ilgili kurallar:

1. Kampanyamız 29-30 Mart haftasonu (Cumartesi ve Pazar günü) başlayacak olup, 25 Ekim 2008 tarihine kadar devam edecektir.
2. Kampanya dahilindeki biletler 25 Ekim 2008’e kadar her haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri satışa açılacaktır. Kampanya biletleri acentelerimiz, web sitemiz ve call center aracılığı ile kesilebilecektir.
3. “0 YTL’lik” biletler uçuşlarımızda belli koltuk kapasitesi ile sınırlıdır.
Kampanya kapsamında alınan biletler iptal edilemez ve biletler üzerinde tarih değişikliği yapılamaz.
 

Detaylı Bilgi: www.izair.com.tr

Yerli Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV