Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARI FIRSATLARI (06.07.2009 Arşive Kaldırıldı)

BONUS Card'a 5 Taksit....

Kıbrıs Türk Hava Yolları'ndan TEB Bonus, Garanti ve Deniz Bank Bonus Card'lara 30 Haziran 2008 tarihleri arasında 5 Taksit imkanı.... Tüm Satış Ofislerimizden ister tek çekim isterseniz 5 taksit olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not:Ingiltere Satış Ofislerimizde ve Internet'ten yapılan on-line satışlarımızda Taksitle ödeme imkanı bulunmamaktadır.

Maximum Kart'a 5 Taksit....

Kıbrıs Türk Hava Yolları'nda Maximum Kart'a 5 taksit fırsatı....
Kıbrıs Türk Hava Yolları ile uçuşlarınızda Maximum Kart'ınızı kullanarak 5 taksitle ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz.
Tüm Satış Ofislerimizden ister tek çekim iterseniz 5 taksit olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz....

Not: Ingiltere Satış Ofislerimizde ve Internet'ten yapılan on-line satışlarımızda Taksitle ödeme imkanı bulunmamaktadır.
Bu kampanya 01 Nisan - 31 Mayıs 2008 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylı Bilgi: www.kthy.net

Kıbrıs Pasaport ve Vize İşlemleri:

 

Türkiye-Kıbrıs arasındaki seyahatlerde KKTC vatandaşları Kimlik Kartı veya Pasaport ve TC Vatandaşları Nüfus Cüzdanı veya Pasaport ile giriş- çıkış yapabilirler. Türkiye ve Kıbrıs haricindeki parkurlarda; herhangi bir pasaport ile KKTC'ye gidilebilir fakat VİZE gerekmektedir. Girişte en fazla 3 aylık vize verilmektedir. Vize süresinin uzatılması için KKTC Muhaceret Dairesi'ne başvurulabilir. 16 yaşına kadar olan çocuklar ebeveynlerinin pasaportuyla KKTC'ye giriş yapabilirler.

Kıbrıs'a seyahat edecek 18 yaşından küçük çoçukların anne ve babasından yurt dışına çıkış muvafakatnamesi alması Zorunludur!

Kıbrıs'a Seyahat eden reşit olmayan (18 yaşın altında) çocukların anne ve babasından yurt dışına çıkış yapabilir muvafakatnamesi olması halinde pasaport polisi çıkışına izin vermektedir.

Anne-Çocuk veya baba-çocuk seyahat ediyorsa bile, olmayan ebeveynden son altı ay içinde resmi makamlarca (noter) tasdik edilmiş muvafakatname istenmektedir.

Gümrük prosedürü olarak KKTC'ye gelen turistlerin Şahsi eşyalarına ve gıda maddelerine gümrük uygulaması yoktur. KKTC'de bulunan arkeolojik ve tarihi eserlerin ülkeden çıkarılması yasaktır.
 

Yerli Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV