Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  PEGASUS KART'A BAŞVUR BEDAVA UÇ! - 08.Ocak.2008 Tarihinde Arşive Eklendi

Pegasus Havayolları, 23 Eylül-23 Kasım tarihleri arasında HSBC Pegasus Kart başvurusu yapanlara yönelik müthiş bir kampanya hazırladı. Pegasus Kart başvurusu onaylananlar, SMS veya e-mail ile iletilen şifreyi kullanarak vergiler dahil hiçbir ücret ödemeden iç veya dış hat tek yön uçma fırsatı elde ediyor. Kampanya kapsamında, 23 Eylül-23 Kasım tarihleri arasında Pegasus Kart'a başvurup, başvurusu onaylananlar iç veya dış hatlarda yıl sonuna kadar tek yön, bir kere bedava uçuyor. Başvurusu onaylanan kart sahipleri, sms veya e-mail ile gelen şifreleriyle vergiler ve hizmet ücreti de dahil hiçbir ücret ödemeden uçma fırsatı elde ediyor. Kampanya, bayram dönemleri olan 26 Eylül- 5 Ekim tarihleri ve 5 Aralık-14 Aralık tarihleri arasını kapsamazken diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli olacak.

Pegasus Kart'a başvurmak için 4499'a Pegasus yazıp SMS göndermek yeterli. İlave olarak HSBC Bank Şubeleri, Pegasus Web Sitesi www.flypgs.com aracılığıyla Pegasus Kart başvurusunda bulunulabilir.

Pegasus'un havalı avantaj kampanyası için biletler www.flypgs.com, 444 0 737 Pegasus Bilet Hattı'ndan temin edilebiliyor.

Pegasus Kart, hem yapılan tüm alışverişlerden hem de Pegasus Havayolları ile gerçekleştirilen uçuşlardan UçuşPuan kazandırıyor. Örneğin Pegasus Kart ile 100 YTL'lik alışveriş yapıldığında 1.5 YTL değerinde UçuşPuan kazanılıyor; kazanılan UçuşPuan'lar Pegasus Havayolları'nda hiç beklemeksizin para yerine kullanılıyor. UçuşPuan'larla kontenjan ve sınıf kısıtlaması olmaksızın istenilen yöne bilet alınabiliyor.

Pegasus, 2008 Kış Tarifesi ile iç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van'a, dış hatlarda ise Ankara, İstanbul ve İzmir'den; Amsterdam, Düsseldorf, Kopenhag, Köln, Londra, Lefkoşa, Münih, Stuttgart ve Zürih'e karşılıklı seferler düzenliyor.

KAMPANYA KURAL VE KOŞULLARI

Kampanyadan yararlanmak için tek yön ve tek kişi olarak rezervasyon yapılmalıdır.
Rezervasyon değişikliği yapılır.
Kampanya direkt seferlerde geçerli olup, bağlantılı seferlerde geçerli değildir.
Kampanya şifresi ile düzenlenmiş biletler açık tarihli (open ) bilete çevrilemez.
Kampanya şifresi ile yapılmış rezervasyonun iptalinde, iptal edilen rezervasyondaki kampanya şifresi kullanılarak yeni bir rezervasyon yapılamaz. (Şifre bir kez kullanılabilir)
Kampanyadan sadece kampanya şifresi gönderilen Pegasus kart sahibi yararlanabilir.
Pegasus kart kampanyası için biletlemeler çağrı merkezi ve web sitemizden yapılır.
Bu kampanya da Hoş geldin uçuş puanı 20 (Ytl) verilmez.
Kampanya seyahat tarihi yıl sonunda sona erer.
Ücretsiz biletler bayram döneminde kullanılamaz. 26 Eylül-05 Ekim/05 Aralık-14 Aralık
 

PEGASUS'UN KIŞ TARİFESİ AÇILDI... İÇ HATLARDA 41 YTL, DIŞ HATLARDA İSE 66 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARDAN YARARLANIN!

Pegasus Havayolları, 26 Ekim itibariyle kış tarifesine geçiyor. Pegasus misafirleri, 29 Mart 2009’a kadar geçerli olacak tarifeyle, iç hatlarda 41 YTL’den, dış hatlarda ise 66 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı elde ediyor.

Pegasus Havayolları’nın 26 Ekim 2008-29 Mart 2009 tarihlerinde geçerli olacak kış tarifesi biletleri 6 Ağustos’tan itibaren satışa sunuluyor. İç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van uçuşları için bilet fiyatları 41 YTL’den başlıyor.

Pegasus, kış tarifesiyle dış hatlarda ise Ankara, İstanbul ve İzmir’den; Amsterdam, Düsseldorf, Kopenhag, Köln, Londra, Lefkoşa, Münih, Stuttgart ve Zürih’e karşılıklı seferleri için bilet fiyatları 66 Euro’dan başlıyor.

Kış tarifesinde vergi ve yakıt harcının dahil olduğu, iç hatlarda 41 YTL ve dış hatlarda 66 Euro’dan başlayan fiyatlara sadece hizmet bedeli dahil değil.

Pegasus’un bilet satışları 7 gün/24 saat hizmet veren 444 0 737 no’lu Pegasus Bilet Hattı, internette www.flypgs.com web sitesi, acenteler ve havaalanı satış ofisleri aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin en köklü özel havayolu şirketi olarak 1990 yılında kurulan PEGASUS’un arkasında Sabancı ailesi fertleri tarafından kurulan ESAS Holding bulunuyor. ESAS Holding, havacılığın yanı sıra sağlık ve gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. PEGASUS Havayolları’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Ali Sabancı, Genel Müdürlüğü’nü ise Sertaç Haybat yürütüyor.

 

Detaylı Bilgi: www.flypgs.com

Yerli Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV