Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Pegasus Havayolları İle Mart ve Nisan'da 19,99 TL'ye (07.05.2009-Arşive Kalktı)

Mart ve Nisan'da 19,99 TL'ye uçma fırsatı!

Kampanya devi Pegasus, şimdi de misafirlerini tüm yurtiçi hatlarda çok ekonomik fiyatlarla uçuruyor. Kampanya kapsamında 6-28 Şubat tarihlerinde bilet alanlar, mart ve nisan aylarında tüm yurtiçi hatlarda her şey dahil sadece 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayacak.
Uçmanın kolay yolu Pegasus, son kampanyası ile yurtiçindeki tüm uçuş noktalarına her şey dahil 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor. Mart ve nisan ayı yurtiçi uçuşları için 6-28 Şubat tarihleri arasında biletini Pegasus’tan alanlar tek yön 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak. Müthiş kampanyanın biletleri www.flypgs.com'un yanısıra, hizmet bedeli farkıyla çağrı merkezi ve acentelerden de temin edilebiliyor.

Kontenjanla sınırlı olan kampanya ile Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van şimdi çok daha yakın.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pegasus, her şey dahil 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuruyor..

Uçmanın kolay yolu Pegasus, yeni yıla müthiş bir kampanya ile ‘merhaba’ diyor. Misafirlerine konforlu ve hesaplı uçuş imkanı sunan Pegasus, yeni kampanyası ile yurtiçindeki tüm uçuş hatlarına her şey dahil 39.99 TL’den başlayan seferler düzenliyor. 8 Ocak’ta başlayan kampanya, Mart sonuna kadar devam edecek.

Global kriz nedeniyle harcamalarında daha ekonomik alternatiflere yönelenler de Pegasus ile güvenli, zamanında ve hesaplı uçmanın keyfini yaşıyor. Yeni yıl sürprizlerine devam eden Pegasus, son kampanyası ile yurtiçindeki tüm uçuş noktalarına her şey dahil 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yer alan kısa süreli Pegasus otoparkını 72 saat süreyle ücretsiz kullanabilen tarifeli iç ve dış hat yolcuları, böylece otopark ücretinden de tasarruf ediyor.

Bugün itibarıyla başlayan ve tüm yurt içindeki uçuşlarda mart sonuna kadar devam edecek olan kampanya ile Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van, Amsterdam, Düsseldorf, Kopenhag, Köln, Londra, Lefkoşa, Münih, Stuttgart ve Zürih şimdi çok daha yakın.

Kampanyanın biletleri www.flypgs.com'dan temin edilebiliyor.


PEGASUS'UN KIŞ TARİFESİ AÇILDI... İÇ HATLARDA 41 YTL, DIŞ HATLARDA İSE 66 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARDAN YARARLANIN!

Pegasus Havayolları, 26 Ekim itibariyle kış tarifesine geçiyor. Pegasus misafirleri, 29 Mart 2009’a kadar geçerli olacak tarifeyle, iç hatlarda 41 YTL’den, dış hatlarda ise 66 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı elde ediyor.

Pegasus Havayolları’nın 26 Ekim 2008-29 Mart 2009 tarihlerinde geçerli olacak kış tarifesi biletleri 6 Ağustos’tan itibaren satışa sunuluyor. İç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van uçuşları için bilet fiyatları 41 YTL’den başlıyor.

Pegasus, kış tarifesiyle dış hatlarda ise Ankara, İstanbul ve İzmir’den; Amsterdam, Düsseldorf, Kopenhag, Köln, Londra, Lefkoşa, Münih, Stuttgart ve Zürih’e karşılıklı seferleri için bilet fiyatları 66 Euro’dan başlıyor.

Kış tarifesinde vergi ve yakıt harcının dahil olduğu, iç hatlarda 41 YTL ve dış hatlarda 66 Euro’dan başlayan fiyatlara sadece hizmet bedeli dahil değil.

Pegasus’un bilet satışları 7 gün/24 saat hizmet veren 444 0 737 no’lu Pegasus Bilet Hattı, internette www.flypgs.com web sitesi, acenteler ve havaalanı satış ofisleri aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin en köklü özel havayolu şirketi olarak 1990 yılında kurulan PEGASUS’un arkasında Sabancı ailesi fertleri tarafından kurulan ESAS Holding bulunuyor. ESAS Holding, havacılığın yanı sıra sağlık ve gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. PEGASUS Havayolları’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Ali Sabancı, Genel Müdürlüğü’nü ise Sertaç Haybat yürütüyor.

 

Detaylı Bilgi: www.flypgs.com

Yerli Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV