Özel Sağlık Sigortası Teklif Alma - Sigorta Merkezi


Özel Sağlık Sigortası:

Özel sağlık sigortası bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizi, sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, Türkiye'nin en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Özel Sağlık Sigortaları, yatarak tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil yardım, aile hekimliği, PSA ve Mamografi , ayakta tedavi, doğum,yeni doğan bebek bakımı ve check-up gibi sağlık hizmetlerini de sunar.

Modüler Sağlık Sigortası:

Sigortalıya seçim özgürlüğü sağlayan, bütçenize uygun alternatifler sunan bir sağlık sigortası poliçesidir ve Allianz Sigorta tarafından geliştirilmiş yeni bir üründür. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan Allianz Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız seçenekten size ve bütçenize uygun olanları seçip, kendinize özel sağlık sigortasını oluşturabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası:

AxaSigorta ürünü olan Sağlığım Tamam Sigortası, SGK kapsamında çalışanlar için anlaşmalı hastanelerde fark ödemeden tüm hizmetlerden faydalanma imkanı sağlamaktadır. Üstelik sadece kendiniz için değil, tüm ailenizi bu imkandan faydalandırmak mümkün. Yapacağınız çok basit sigorta merkezi ile iletişime geçtiğinizde sigorta danışmanı arkadaşlarımız çok kısa sürede sizi alternatifli tekliflerle bilgilendiriyorlar.


özel sağlık sigortası
Özel Sağlık Sigortası Teklif Alma - Fiyat Karşılaştırma

Özerol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Ankara Caddesi Özyuva İşhanı No: 40/21 Kartal/İSTANBUL
Tel: 0216 473 80 00
Gsm: 0553 922 40 00
bilgi@sigortamerkezi.com

Online Sigorta Satışı:
www.sigortamerkezi.com

Sigorta Şirketleri