Online Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Yaptır, Hemen Kullan


Online düzenlenen / satın alınan Yurtdışı Seyahat Sigortası Konsolosluk vize birimlerinde eşzamanlı olarak görüntülenmektedir. Ayrıca mail adresinize gelen poliçeyi yazdırdığınızda da ıslak imza zorunluluğu olamadığından yurtdışı seyahat sağlık sigortası poliçenizi ilgili her yerde kullanabilirsiniz.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışı seyahatlerinizde acil hastalık ve/veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi yardım masraflarını Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Seyahat Sağlık Sigortası Özel Şartları ile poliçede yazılı teminat limitleri dahilinde karşılayacak bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Sigortamerkezi.com' un acentası olduğu sigorta şirketlerinin düzenlediği Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte vize için zorunlu tutulan Vize Seyahat Sigortası'nı tam anlamıyla karşılayan teminatları içermektedir. (Avrupa hukukuna göre seyahat eden herkesin Schengen ülkelerinde bulunduğu sürenin tamamını kapsayacak şekilde sağlık sigortasının olması gerekmektedir. Bu sigorta asgari belli bazı kriterleri taşıması gerekmektedir.)


yurt dışı seyahat sigortası
Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasını online yaptır, hemen kullanmaya başla.

Özerol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Ankara Caddesi Özyuva İşhanı No: 40/21 Kartal/İSTANBUL
Tel: 0216 473 80 00
Gsm: 0553 922 40 00
bilgi@sigortamerkezi.com

Online Sigorta Satışı:
www.sigortamerkezi.com

Sigorta Şirketleri