Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  ANADOLUJET PROMOSYONLARI / FIRSATLAR

Yurtiçi Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Havaalanları

Havaalanı Otobüs Seferleri

Anadolujet , Borajet Ortak Uçuş Anlaşması İmzalandı

17.05.2011

Anadolu halkını uçakla tanıştırmak ve daha fazla yolcunun hava ulaşımını tercih etmesini sağlamak amacıyla yola çıkan AnadoluJet ve bölgesel hava taşımacılığında önemli bir rol üstlenen Borajet arasında ortak uçuş (codeshare) anlaşması yapıldı. Böylece, üçüncü yılını kısa süre önce dolduran ve üç yılda 11,5 milyon yolcu taşıyan AnadoluJet tarafından Ankara’dan icra edilen Adıyaman, Kahramanmaraş, Siirt, Çanakkale, Tekirdağ, Bursa seferleriyle Sabiha Gökçen’den icra edilen Çanakkale, Isparta, Uşak, Tokat ve Nahçıvan seferleri; Borajet’in operasyonuyla, AnadoluJet’in blok koltuk alacağı ve pazarlamasını devam ettireceği şekilde devam edecek.
Ayrıca Borajet’in İstanbul Sabiha Gökçen’den Edremit/Burhaniye, Bodrum, Gazipaşa/Alanya ve Mykonos’a gerçekleştirdiği iç ve dış hat uçuşlarına da bilet kesilebilecek.

AnadoluJet , sözkonusu anlaşma ile Borajet ortak uçuşları sayesinde mevcut tarifesini zenginleştirecek ve yolcularına yeni destinasyonlara da düşük ücretlerle uçma imkanı getirecek.

BoraJet tarafından icra edilen ortak uçuşlarımızda online check-in yapılmamakta olup, check-in işlemlerinizi havaalanında yapabilirsiniz.

 
www.anadolujet.com www.borajet.com.tr
444 25 38 444 26 72
 
 
Anadolujet Şubat-Mart Kampanyası

Anadolujet 2010 yılının son ayında uçuşlara başladığı Çanakkale, Siirt, Tokat, Uşak, Isparta uçuşlarıyla yurt içinde 35 noktaya ulaşmışken, tüm yurdu Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalarıyla birbirine bağlarken kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

22 Şubat – 30 Mart 2011 tarihleri arasında yurt içi uçuşlarda www.anadolujet.com ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden, Salı ve Çarşamba günleri uçuştan bir gün öncesine kadar alınan biletlerde tüm koltuklar, her şey dahil 59 TL olacak.

Anadolujet yolcuları Şubat ve Mart aylarında da güvenli ve ekonomik uçuşlarla Türkiye’nin dört bir yanına seyahat edebilecekler.

İyi uçuşlar Türkiye!

KAMPANYA DETAYLARI
Herşey dahil 59 TL kampanyası, tüm iç hatlar için Salı - Çarşamba günleri geçerlidir.
Biletlerin, uçuş gününden en geç bir gün öncesine kadar alınması gerekmektedir.
Kampanya, 22 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında internet sitemiz ve çağrı merkezinden alınan biletlerde geçerlidir.
Kampanyaya ilave seferler dahil değildir.
Bağlantılı seferlere aktarma ücreti dahil edilecektir.
AnadoluJet’in kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 
 
 

Detaylı Bilgi: www.anadolujet.com.tr

<< Yurtiçi Havayolu Şirketleri

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV