Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  ANADOLUJET HABERLERİ

Yurtiçi Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Havaalanları

Havaalanı Otobüs Seferleri

Anadolujet Yolcuları İçin Havalimanı Ulaşımında Ek Hizmet

Anadolujet, yolcuları için Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da havalimanı ulaşımında ekonomik, konforlu ve çevreci bir imkan sunuyor. 2006 yılından bu yana havalimanı transfer hizmeti sunan “Secure Drive” şimdi indirimli fiyatları ile Anadolujet yolcularının hizmetinde.

Anadolujet yolcularının www.anadolujet.com web sitesi üzerindeki Secure Drive linkine tıklayarak veya 0212-444 08 06 nolu Secure Drive çağrı merkezinizi arayarak 7 gün 24 saat havalimanı ulaşım hizmet rezervasyonu yaptırabilecekler.

Secure Drive hizmeti dört büyük şehirdeki beş havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolculara konfor sağlıyor. Navigasyon, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar ve eğitimli şoförler ile havayolu yolculuğunun  konforu havalimanına giderken başlayacak ve uçaktan indikten sonra karada da sürecek.

Secure Drive web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden yapacağınız rezervasyonla araçlar yolcuları dört büyük şehirdeki bir adresten alıp havalimanına veya uçak yolculukları bittiğinde havalimanından alıp ev, otel veya gidecekleri yere ulaştırıyor olacak.

 

 

 

<< Geri Yurtiçi Havayolu Şirketleri

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları