Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Pegasus' tan Kampanyalar

Yurtiçi Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Havaalanları

Havaalanı Otobüs Seferleri

Şubat' tan Ekim' e Tam 500 000 Kanpanyalı Koltuk

1 Şubat – 27 Ekim arasında ister yurt içinde ister yurt dışında istediğiniz noktaya uçun diye yurt içinde 15 noktaya fırsat uçuşları 39.99 TL, yurt dışında 27 noktaya fırsat uçuşları 49.99 EUR ve Kıbrıs uçuşları 49.99 TL.
Hemen aşağıda yer alan kampanya hatlarından birine tıklayın, 500 Bin Kampanyalı koltuktan birini yakalayın.
27 Ocak’a kadar geçerli kampanyamız kontenjanlarla sınırlı, acele edin bu fırsatı kaçırmayın!

 • İç Hatlar 39,99 TL / Kıbrıs 49,99 TL / Dış Hatlar 49,99 EUR Kampanyası
 • Kampanya seçili yurt içi, Kıbrıs ve yurt dışı hatlarındaki seçili uçuşlarda geçerlidir. Yurt içi uçuşlarda Elazığ, Diyarbakır, Van, Mardin varışlı ve çıkışlı; yurt dışı hatlarda Erbil, Tahran ve Almaati varışlı ve çıkışlı tüm uçuşlar kampanya kapsamında dahil değildir.
 • Uçuş tarihi: 01 Şubat 2012 – 27 Ekim 2012
 • Kampanya aşağıda belirtilen tarih aralıklarında belirtilen hatlar için geçerli değildir;
  • Tüm Hatlar için: 1-15 Haziran, 3-5 Şubat, 20-24 Nisan, 27 Nisan – 2 Mayıs, 18-21 Mayıs, 7-17 Haziran, 10-17 Eylül, 16-26 Ağustos, 29 Ağustos – 3 Eylül, 16 – 29 Ekim
  • Tüm Yurt Dışı Hatlar için: 20 Temmuz – 30 Eylül
  • Köln, Dusseldorf, Münih, Basel, Roma, Milano, Stuttgart, Berlin, Stockholm, Kopenhag, Amsterdam, Londra, Brüksel, Viyana: 5 Nisan – 15 Nisan
  • Zürih, Marsilya, Üsküp: 1 – 10 Mayıs
  • St-Etienne/Lyon, Atina: 15 – 22 Nisan
  • Paris: 21 – 30 Nisan
  • Beyrut: 1 – 30 Nisan
 • Satış tarihi: 17 Ocak – 27 Ocak 2012
 • Ücret : İç Hatlar 39,99 TL / Kıbrıs 49,99 TL / TR Çıkışlı Dış Hatlar 49,99 EUR
 • Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti (uçuş numarası) için iç hatlarda 2 TL, dış hatlarda 2 EUR check-in bedeli tahsil edilmektedir.
 • Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
 • Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
 • Bu fiyatlar tek yön direkt uçuşlar için geçerlidir.
 • İptal ve iade yapılmaz, İç Hatlar ve Kıbrıs 10 TL karşılığı; Dış Hat 25 EUR karşılığı değişiklik yapılır. Kampanya ücretinden yer bulunmaması halinde geçerli ücret ile orjinal bilet ücreti arasındaki fark ayrıca tahsil edilir.
 • Çocuk indirimi uygulanmaz

Temmuz Ağustos'ta Kıbrıs 59.99 TL

Temmuz Ağustos'ta Kıbrıs 59.99 TL Biletinizi 30 Haziran - 3 Temmuz Arası flypgs.com'dan Alın, 20 Temmuz 2011'den 24 Ağustos 2011'e Kadar Kıbrıs'a Vergiler Dahil 59.99 TL'ye Uçma Şansı Yakalayın!

Bu fiyatlar sadece flypgs.com'da! Biletinizi hemen flypgs.com'dan alın, kampanyalı uçuşlarımızı kaçırmayın!

Kampanya Kuzey Kıbrıs – Türkiye arasındaki uçuşlarda geçerlidir.

 
 • Uçuş tarihi: 20 Temmuz – 24 Ağustos 2011
 • Satış tarihi: 30 Haziran – 3 Temmuz 2011
 • Ücret / İndirim: 59.99 TL
 • Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
 • Bu indirim yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır
 • İptal ve iade yapılmaz, 29.99 TL karşılığı değişiklik yapılır. Kampanya ücretinden yer bulunmaması halinde geçerli ücret ile orjinal bilet ücreti arasındaki fark ayrıca tahsil edilir.
 • Çocuk indirimi yapılmaz.

Pegasus’un Yurt İçindeki 19. Uçuş Noktası Sivas Uçuşları Başladı!

 Yurt İçi ve Yurt Dışı Hatlardaki Büyümesini Hızla Sürdüren Pegasus Hava Yolları, Tarifeli Seferlerine Bir Yenisini Daha Sivas Uçuşları İle Ekledi!

Türkiye’nin en geniş hava ulaşım ağına ulaşmayı ile haline getiren Pegasus Hava Yolları, Sivas’ı da uçuş noktalarına ekleyerek yurtiçi ve yurtdışı destinasyon sayısını 19 ülkede 45 noktaya yükseltmiş oldu.

Türkiye’nin en genç filosu ile seferlerine her gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları’nın, Sivas uçuşlarının biletleri vergiler dahil 49.99 TL’den başlayan fiyatlar ile başladı.

Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan sabah 06:20’de, Salı ve Perşembe günleri ise saat 20:00’de hareket eden Pegasus uçakları, Sivas Havalimanı’ndan da Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri sabah saat 08.00’de, Salı ve Perşembe günleri de 21.40’ta İstanbul’a hareket ediyor.

Pegasus misafirleri, Sivas’tan İstanbul bağlantılı olarak Amsterdam, Basel, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kharkiv, Kopenhag, Krasnodar, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma, Sofya, Stokholm, St. Etienne, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e uygun fiyatlarla seyahat edebiliyorlar.

Pegasus’un 2011 Yaz Kampanyası İle 30 Haziran’a Kadar Yurt Dışına Uçmak 59.99 Euro!

30 Mart – 3 Nisan Tarihleri Arasında, www.flypgs.com’dan Yurt Dışı Biletini Alacak Pegasus Misafirleri, 1 Mayıs - 30 Haziran Arasında 59.99 Euro’ya Uçacak!

İstanbul,  30 Mart 2011 – Uygun fiyatlı seyahatin dinamik markası Pegasus Hava Yolları, 2011 yazını sımsıcak bir kampanya ile başlatıyor.
 
30 Mart 2011 ile 3 Nisan 2011 tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesinden kampanya dahilindeki hatlara bilet alan Pegasus misafirleri, 1 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri arasında 59.99 Euro’ya 2011’in ilk yaz tatillerini yurt dışında yaşayabilecekler.

Yaz kampanyası biletleri 30 Mart 2011 tarihinde satışta!

Pegasus Hava Yolları misafirleri, bu yaz kampanyası dahilinde İstanbul merkezli Amsterdam, Basel, Berlin (Schonefeld), Brüksel, Kopenhag, Krasnodar, Londra (Stansted), Marsilya, Milan(Bergamo), Münih, Roma (Fiumicino), Sofya, St. Etienne (Lyon), Stockholm, Viyana, ve Zürih;  İzmir merkezli Atina, Basel, Berlin (Schonefeld), Stuttgart, Viyana; Kayseri merkezli Düsseldorf ve Stuttgart; Ankara merkezli Berlin(Schonefeld), Düsseldorf, Köln, Stuttgart, karşılıklı uçuşlarında kampanyadan yararlanabilecekler.

Tatil sezonunu Avrupa’nın görülmeye değer kentlerinden birinde açmak isteyen misafirleri için Pegasus, sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak kampanya dahilindeki hatlara biletlerini bir an önce alıp kampanyayı yakalamaları çağrısında bulunuyor.

Kontenjanla sınırlı kampanya detaylarına ve biletlere www.flypgs.com internet sitesinden ulaşılabilir.

Kampanya kuralları için tıklayınız.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pegasus İle Adana Merkezli Uçuşlar Son Sürat Devam Ediyor!!!

Pegasus Hava Yolları’nın 2 Haziran’dan itibaren başlayacağı Adana-Bodrum karşılıklı seferleri ile fırsat dolu uçuşlar misafirleri bekliyor.

Yurt içi ve yurt dışı hatlardaki büyümesini hızla sürdüren Pegasus Hava Yolları, Adana merkezli direkt uçuş ağını genişletiyor.
Pegasus Hava Yolları Adana’dan Antalya, İstanbul, İzmir, Lefkoşa, Trabzon ve Van’a gerçekleştirdiği seferlerine 2 Haziran’dan itibaren başlayacak Bodrum hattını ekliyor.

Adana’dan haftanın her günü Antalya ve İzmir’e, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri  Trabzon’a, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri  Van’a, Cumartesi hariç her gün Lefkoşa’ya ve her gün günde 4 seferle  İstanbul’a uçuşlar düzenleyen Pegasus Hava Yolları Adana merkezli Bodrum uçuşlarını da yazın ilk günleriyle başlatıyor.

Pegasus Hava Yolları’nın 2 Haziran’dan itibaren haftanın üç günü Pazartesi, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştireceği Adana’dan Bodrum uçuşları ile yaz tatiline çıkmak Adanalı Pegasus misafirleri için çok daha kolay olacak. Pegasus’un Adana merkezli uçuşlarının fiyatları vergiler dahil 49,99 TL’den başlıyor.

Seferlerin biletlerine Pegasus Havayolları web sitesi flypgs.com internet adresinden ulaşmak mümkün.

Detaylı Bilgi: www.flypgs.com

<< Yurtiçi Havayolu Şirketleri

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV