Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Türk Hava Yolları’dan herşey dahil 44TL’ye uçma fırsatı...

Yurtiçi Havayolu Şirketleri

Yurtdışı Havayolu Şirketleri

Havaalanları

Havaalanı Otobüs Seferleri

Balkanlara Gidiş-Dönüş Herşey Dahil 99 Euro

Türk Hava Yolları, İstanbul’dan ÜSKÜP, PRİŞTİNA, TİRAN, PODGORICA, ZAGREB, LJUBLJANA, BELGRAD, SARAYBOSNA, KİŞİNEV, BÜKREŞ ve SOFYA’ya; gidiş-dönüş herşey dahil 99 Euro’ya uçuruyor.

11 balkan kentinden İstanbul’a ve İstanbul’dan 11 Balkan kentine yapılacak olan şok fiyatlı kampanya, içerisinde 7 tane vizesiz Balkan destinasyonunu da barındırıyor. Kampanyadan yararlanmak için biletlerin 5 Ocak 2012 ile 31 Ocak 2012 tarihleri arasında(seyahatten 30 gün önce olmak kaydıyla) alınması, seyahatin 13 Şubat 2012 ile 30 Nisan 2012 tarihleri arası için planlanması ve maksimum kalış süresinin 10 gün olması gerekiyor.

Ayrıca kampanya dahilindeki 11 noktadan İstanbul’a vardıktan sonra seyahatlerini yurt içinde başka bir noktaya devam ettirmek isteyen veya istanbul dışında başka bir yurt içi noktadan İstanbul aktarmalı olarak kampanya dahilindeki 11 noktaya seyahat etmek isteyen (gruplar hariç) yolcular sadece gidiş-dönüş herşey dahil 80 Euro ilave ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabiliyor.

Herşey dahil 99 Euro’luk biletler www.turkishairlines.com adresinden online satın alınabileceği gibi, tüm Türk Hava Yolları satış ofisleri’nden ve acentelerden herşey dahil 109 Euro’ya temin edilebiliyor.

Aşağıdaki Uçuş Noktaları sayfalarımızdan herşey dahil 99 Euro’ya uçak bileti alabileceğiniz şehirleri inceleyebilir; gezilecek yerleri, kültür ve eğlence, yeme içme ve alışveriş alternatiflerini keşfedebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’dan herşey dahil 44TL’ye uçma fırsatı...

02.07.2011

18.8 milyon yolcunun oylarıyla Skytrax tarafından “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, yakaladığı bu başarıyı ödülün gerçek sahipleriyle, yolcularıyla paylaşıyor...

Türk Hava Yolları, kış döneminde seyahat edecek yolcularına biletlerini erken almaları durumunda görülmemiş bir indirim yaparak tüm yurtiçi uçuşlarda 44TL’ye (herşey dahil internet satış ücretidir) uçuruyor.

İndirimden faydalanmak isteyen yolcuların, biletlerini 01 Temmuz – 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında almaları gerekmekte olup, uçuşlarını 21 Kasım 2011- 24 Mart 2012 tarihleri arasında (19 Ocak-12 Şubat 2012 tarihleri arası hariç) gerçekleştirebilecekler.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiler tüm Türk Hava Yolları satış noktalarından, www.thy.com web sitesinden veya 444 0 849 Çağrı Merkezi’nden alınabilir.

Türk Hava Yolları A.O.
Basın Müşavirliği
 

 

<< Geri Yurtiçi Havayolu Şirketleri

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV