Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  2. EL ARAÇ SAYFALARIMIZIN İÇERİK ÖZELLİKLERİ

E-Yaşam Rehberi ikinci el araç sayfalarında reklamı çok ve bilinen 2 el araç web siteleri yerine ana markaların kurumsal web sitelerine yer veriyoruz. Bu web sitelerinin bazıları ana sitelerin içinde yer almaktadır. Fakat son yıllarda ana markalar kendilerine ait 2 el web sitelerini devreye sokmaya başlamıştır. Bu web siteleri de 2. el araç sayfalarımızda yer almaktadır.

 

Kurumsal Web Sitelerinin Avantajları:

Renault2' de vurgulandığı gibi; Eskiden ikinci el araç almak hem çok zahmetli, hem de riskli bir işti. İstediğiniz aracı bulmak için oto pazarlarını gezmeniz, tanıdıklarınıza haber vermeniz, uzun bir arama yapmanız gerekirdi. Bu kadar da değil! Bulduğunuz aracın ne durumda olduğunu öğrenmek için ya ?tanıdık bir usta?ya danışmanız, ya bir bilene sormanız, ya da aldığınız kişilerin sözüne güvenmeniz gerekirdi.

 

Ana otomobil firmaları verdikleri hizmetler ile 2. elde garantili ve güvenli alışverişi sağlıyorlar. Bunlara bir kaç örnek vermek gerekirse;

 

Renault güvencesi ile aracınız hazır, içiniz rahat.
Renault2, ikinci el anlayışını değiştirecek yeni bir model sunuyor. Renault 2 ile ikinci el otomobil faaliyetine, yeni otomobil satışının kalite standartları geliyor!

Renault2, ilgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyor. Gelen araçların geçmişinin belgelendiği, standart işlemlerden geçerek değerlendirildiği ve detaylı bir temizleme işleminden sonra satışa çıkarıldığı bu sistem, ikinci elde güven arayanlara olması gereken güveni ve rahatlığı sağlıyor.

 

Otoeksper / Koç

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz.

Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir.

 

Hyundai ikinci elde de yanınızda!
Hyundai İkinci El Sistemi, ikinci el Hyundai almak ve satmak isteyenlerin, işlemlerini GÜVENLE gerçekleştirmeleri için kurulmuştur.

Hyundai İkinci El Sistemi' ne dahil olan tüm araçlar ayrıntılı bir şekilde incelenerek ekspertiz raporları çıkartılır. Böylece araçlarını satmak isteyen Hyundai kullanıcıları, araçlarının ayrıntılı durumunu görerek, en uygun fiyattan satarlar.

Hyundai İkinci El Sistemi dahilinde araç satın almak isteyenler, ayrıntılı ekspertiz raporlarını inceleyerek beğendikleri aracın gerçek durumunu görürler ve en uygun fiyata alırlar.

Hyundai İkinci El Sistemi' nde tüm alım ve satım işlemleri Hyundai Yetkili Satıcıları’ nda gerçekleştirilir. Böylece müşterilerimiz, “sıfır” araç alma güvenini ve rahatlığını ikinci el araç alırken de yaşar.

G2 felsefesi
G2'nin gelişimi sırasında yapılan tartışmaların odak noktası müşterilerimizdi. Kullanılmış bir araç alırken sizin için nelerin önemli olduğunu ve daha sonra ne tür hizmetler beklediğinizi öğrenmek istedik. Bu araştırmaların sonucunda G2 programı için iki amaç belirledik: kalite ve hizmet. G2, araba satın alımındaki sürprizleri ve sorunları ortadan kaldırmak üzere tasarlandı.

DOD "İkinci Elde Güven"

Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD, ikinci el araç alım – satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Her marka, model ve yaşta araç alım satım hizmetleri sunan DOD, ikinci el araçlarda “Garanti” hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla “101 Nokta Kontrolü” ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır.

 

Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. 2 el araç sayfalarımızdan güvenli ikinci el satışı yapılan ana firmaların web sitelerinin tümüne ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda eksiğimiz olabilir, 2 el araç sayfalarımızda web sitelerinin tanıtımını isteyen ana firmalar bize başvurabilirler.

 

2 El Otomobil sayfalarımızda yer alan web siteleri:

Renault2, Tasiş, Oto Eksper, Hyundai 2. El Pazarı, DOD, Mercedes-Benz, BMW Kullanılmış Otomobil, Otokoç, G2 Sistemi, Toyota 2. El Havuzu, KİA İkinciyeni, 02 Sıfır İkinci El, Land Rover, Saab 2. El Araç Sistemi, Birmot 2. El Araç Stoğu, 2 El Volvo, İntercity2, Chrysler-Jeep-Doodge 2 el araçlar.

 

2 El Kamyon sayfalarımızda yer alan web siteleri:
BMC 2. El Kamyon, Ford Otosan 2. El Kamyon, Iveco-Otoyol 2. El Kamyon, MAN 2. El Kamyon, Renault 2. El Kamyon, Tırsan 2. El Çekici-Dorse, Mercedes-Benz 2. El Kamyon, Enka Pazarlama, Otokar 2 El Kamyon

 

2 El Otobüs sayfalarımızda yer alan web siteleri:

BMC 2. El Otobüs (Halk Otobüsü), Mercedes-Benz 2. El Otobüs, Iveco 2. El Midibüs, MAN 2. El Otobüs, Temsa 2. El Otobüs, Güleryüz 2. El Halk Otobüsleri, Otokar 2. El Otobüs,

 

2 El Motosiklet sayfalarımızda yer alan web siteleri:

BMW 2. El Motosiklet, Beldeyama / Yamaha 2. El Motosiklet

 

2 El İş Makinaları sayfalarımızda yer alan web siteleri:

Enka Pazarlama/Hitachi-Kawasaki 2 El İş Makinaları, Borusan Makina/Caterpillar 2 El İş Makinaları, HMF-Hyundai 2 El İş Makinaları, Volvo İkinci El İş Makinaları, Temsa-Komatsu 2 El İş Makinaları, Hidromek 2. El İş Makinaları, Sanko Makina-Daweoo 2 El İş Makinaları, Fider, Tatmak-Karyer 2.El İş Makineleri,

İkinci El Araç İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri