Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  2. EL OTO WEB SİTELERİ (2)

SMS İle Hasar Geçmişi Öğrenme >>

 
 
 
İkinciyeni.com - KIA 2 El Oto, 2 El Ticari Araçlar

“ikinciyeni” de satışa sunulacak tüm araçlar, motorundan elektrik donanımına kadar 101 nokta kontrolü kapsayan ekspertize tabi tutuluyor. 5 yaşından küçük ve 100.000 km.’ nin altındaki her marka otomobil ve hafif ticari araç, Garanti Plus hizmeti ile 1 yıl “sınırsız kilometre garanti” kapsamına alınıyor.

“Yenisi Kadar İyi” bir otomobil vaat ediyor. >>
 
 
 
02 SIFIR İKİNCİ EL - Citroen

Citroen Bayileri eğitimli, uzman kadrosu ile her marka ikinci el ekspertizli, garantili, kredili 2. el araç alım-satımını, standartları doğrultusunda yaparak, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılar. İkinci el araç alım satımında karşılaşacağınız her türlü teknik ve hukuki riskleri bayilerimiz sizin adınıza üstlenir.

 
 
 
Ssangyong 2. El Oto, 2 El Araçlar

Ssangyong ikinci el sayfasında, 4X4 uzmanı Güney Koreli Ssangyong araçlarını en hızlı şekilde arayabilir ve satış ilanı verebilirsiniz.

http://www.ssangyongikinciel.com.tr/
 
 
 

 
 
 
Land Rover - Range Rover Kullanılmış Araçlar

Kullanılmış araç borsasında teknik özellikler, donanımlar, EUROPlus Garanti ile satılıp satılmadığı, fiyat bilgisi ve aracın görüntülerini sunuyoruz. Bayi ağımızda tüm araçlar içerisinden size uygun olanı evinizden seçip, dilerseniz, internetten üzerinden aracı yerinde incelemek için randevu alabilirsiniz

http://usedcar.borusanoto.com/landrover/main.aspx
 
 
 
Saab 2 El Araç Sistemi

Size en yakın Saab bayisinde bulunan, 2. el Saab modellerine ulaşmak için lütfen Saab ikinci el araç listesi linkine tıklayın. Burada otomobillerin resimlerini, teknik özelliklerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Saab 2. el otomobillerinin satış koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Saab VIP Line veya ilgili Saab bayisine başvurunuz.

http://www.saab.com.tr/ikinciel.asp
 
 
 
Birmot 2 El Araç Stoğu

Birmot elinde bulunan Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve diğer markalar 2 el araçların yer aldığı interaktif sayfalar çok geniş bir portföye sahip. Satışa sunulan tüm 2 el araçlar detaylı bir şekilde tanıtılıyor. 2 el otomobil ve ticari araç satın almak isteyenler için iyi bir kaynak.

http://www.birmot.com.tr/
 
 
 
2 El Volvo

Volvo bayilerinde satışa çıkarılan 2 el Volvo otomobilleri tüm özellikleri ve resimleri ile birlikte inceleyebileceğiniz portal. Sitede ayrıca ara. fiyatları ve bayi iletişim bilgileri de mevcut.

http://www.volvocar.com.tr/
 
 
 
Subaru 2. El Araç  Satış

Performans, güvenli sürüş ve çevreci yaklaşımı birleştirmesiyle dünyanın ve Türkiye'nin en beğenilen otomobil markaları arasında yer alan SUBARU, 1917 yılında temelleri atılan Japon teknoloji devi Fuji Heavy Industries Co. (FHI) tarafından üretiliyor.

http://www.subaru.com.tr/2el/2nci_el_araclar.aspx
 
 
 
İntercity2 - Satılık İkinci El Araçlar

Intercity 2, Türkiye'nin ilk ve en büyük araç kiralama şirketi Intercity Rent a Car'ın ikinci el araç satış sitesidir. Firmanın stoklarında bulunan tüm ikinci el araçları inceleyebilir, satın almak için araç detay sayfalarında bulunan bilgilerle firmaya ulaşabilirsiniz.

http://www.intercity2.com/

Sayfa 1

Sayfa 2

Sayfa 3

Sayfa 4

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri