Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  “Yenisi Kadar İyi” bir otomobil vaat ediyor.

Anadolu Grubu’ nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, kurumsal bir yapı altında 2. el otomobil için alım, satım ve takas imkanı sunmaya başladı.

Distribütörlüğünü yaptığı Kia markası ile atılımlara devam eden Çelik Motor, kurduğu 2. el değerlendirme hizmeti “ikinciyeni” ve güçlü satış ağı ile her marka otomobili, gerçek değeri ile müşterilere ulaştırmayı hedefliyor.

“ikinciyeni” de satışa sunulacak tüm araçlar, motorundan elektrik donanımına kadar 101 nokta kontrolü kapsayan ekspertize tabi tutuluyor. 5 yaşından küçük ve 100.000 km.’ nin altındaki her marka otomobil ve hafif ticari araç, Garanti Plus hizmeti ile 1 yıl “sınırsız kilometre garanti” kapsamına alınıyor.

“ikinciyeni”, Garanti Plus kapsamında güvence altına alınan 2. el araçlar için 7 gün 24 saat boyunca faydalanabilecekleri “Yol Yardım” hizmeti sunuyor. Ayrıca tüm satış noktalarında her marka araç için uygun şartlarda ikinci el taşıt kredisi sağlanıyor.

“ikinciyeni”, otomobilini satmak ya da bir başkasıyla takas yapmak isteyenlere güvenli ve “Yenisi Kadar İyi” bir otomobil vaat ediyor.


 

  2 El Oto Sayfa: 1 2 El Oto Sayfa: 2

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri