Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  DOD 2. EL ALIŞ/SATIŞ SÜRECİ
DOD’da araç alım satım süreci, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir.

DOD Müşterileri, tamamen “müşteri odaklılık” prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmekte; “beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı” ile DOD ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler ve kısa tanımları şu şekildedir:

Güvenilir Araç Alım-Satım Hizmeti
DOD’da her araç, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirilerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

101 Nokta Ekspertizi Hizmeti
DOD’da tüm araçlar 101 nokta kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti
DOD’da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; DOD’un uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde DOD müşterileri araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.

Emanet Bırakma Hizmeti
DOD müşterileri arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere DOD Yetkili Satıcıları’na bırabilmektedir. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, DOD’un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Özel Kredi Seçenekleri
DOD müşterileri, vdf (Volkswagen Doğuş Finans)’ nin 8 yaşa kadar araçlarda, 60 aya varan vadelerle sunduğu özel kredi seçenekleriyle; uygun koşullarda araç sahibi olabilmektedir.

Araç Görünüm Yenileme Hizmeti
DOD’da her araca iç-dış görünüm yenileme uygulaması yapılır. Araçların motor aksamından kaporta aksamlarına kadar detaylı şekilde temizlendiği bu süreçle, araçlar ilk günkü durumlarına yakın bir görünümle yeni sahiplerine sunulmaktadır.

DOD – Online
DOD Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan araçlar, www.dod.com.tr ve diğer DOD Yetkili Satıcıları vasıtasıyla, tek noktada değil; Türkiye genelinde satışa sunulur;bu şekilde hızlı bir şekilde satılırlar.

Takas İmkanları
DOD Müşterileri’ne, gerekli koşulların sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

Özel DOD Garanti Seçeneği
DOD’da gerekli kriterleri sağlayan araçlara “Otomatik” ve “Opsiyonel” olarak farklı garanti seçenekleri sunulmaktadır.

Daha detaylı bilgi için 444 7 363 nolu DOD Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.


 

  2 El Oto Sayfa: 1 2 El Oto Sayfa: 2

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri