Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  G2 Sertifikalı Kullanılmış Araçlar
Avantajlar
G2 Sertifikalı Kullanılmış Araçlar, kullanılmış araç pazarında yeni bir konsepttir ve çok çeşitli avantajlar sunar!

Sorunsuz sürüş keyfi
Mekanik garanti ve tüm G2 onaylı kullanılmış araç bayileri tarafından sağlanan yardım sayesinde, satın aldığınız araçtan emin olabilir ve zamanınızı nasıl bir sorun çıkabileceği konusunda endişelenmek yerine aracınızın keyfini çıkarmaya harcayabilirsiniz.

G2, Sertifikalı garanti sigortası ve yardım hizmetiyle, içinizin rahat olmasını sağlayacak güvenceye sahip olacaksınız.

Daha iyi seçim, daha iyi fiyat
Net bir şekilde tanımlanmış olan üç G2 segmenti, ihtiyaçlarınıza en uygun aracı bulma ve bütçeniz üzerindeki etkiyi en aza indirerek üst seviyede kar etme olanağı sunmaktadır. Seçim kriterleriniz ne olursa olsun bir tek şeyden emin olabilirsiniz: G2 Sertifikalı satıcınız size en uygun aracı verecektir!

Cazip finansal çözümler
Önemli olan yalnızca sizin için en uygun aracı bulmak değil! Her şeyin uygun maliyetli olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yeni aracınızı bulmaya yardım ettikten sonra, sizin için en uygun maliyetli finansal çözümü belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

G2 size önem veriyor! Ancak, yalnızca bizim söylediklerimizle yetinmeyin; kendi gözlerinizle görün! Bir G2 bayisini ziyaret edin ve hemen bugün bir G2 aracı test sürüşü yapın!!!

G2 segmentleri
Kesinlikle size uygun bir G2 aracı vardır. Size uygun olan aracı bulmanıza yardımcı olacak üç G2 segmentini dikkatle inceleyin: Premium, Select ve Economy. Her segment aracın yaşını, kilometresini ve garanti süresini temel alan farklı avantajlar sunmaktadır. G2 segmentleriyle, kişisel gereksinimlerinize uygun ve sizin için mükemmel olan aracı bulacağınızdan emin olun. G2: Her kategoride en iyi sonuçları sunar ve senelerce sürüş keyfi yaşamanızı garanti eder.

G2 Premium
G2 Premium hayal edebileceğiniz en kapsamlı garantiyi sunmaktadır. Araç gençtir ve kilometre sayacında fazla kilometre yapmadığı görülür. Doğal olarak, araç tamamen kontrol edilir ve mükemmel durumda teslim edilir. G2, bu nedenle teknik işlevler konusunda güçlü ve mobilite konusunda da genişletilmiş garanti sunmaktadır.

Minimum bir senelik teknik garanti.
G2, aracınızın teknik işlevleri konusunda minimum bir sene garanti verir. Bu süre içinde, herhangi bir teknik sorun meydana gelmesi durumunda, doğrudan sorunu hızlı ve maliyeti size yansıtmadan çözecek olan yetkili bayiye gidersiniz.

Bir yıllık mobilite garantisi
Ayrıca, G2 Premium, G2 Yardım tarafından sağlanan standart bir yıllık mobilite garantisi sunar. Aracınız bozulsa bile uzun süreli sorunlar yaşamazsınız; G2, yurtiçinde ve yurtdışında, yolunuza devam etmenizi sağlar.

G2 Premium’un faydaları

minimum 12 ay G2 garantisi
minimum 12 ay G2 mobilite garantisi (7/24 yol yardım hizmeti)
50 noktadan kapsamlı G2 kalite kontrolü
G2 Garanti Sertifikası
çekici finansal olanaklar

G2 Select
G2 Select çok kapsamlı bir garanti sunmaktadır – Araç yeterince gençtir ve çok fazla kilometre yapmamıştır. Doğal olarak, araç tamamen kontrol edilir ve size mükemmel durumda teslim edilir. G2, bu nedenle teknik işlevler konusunda güçlü ve mobilite konusunda da kapsamlı garanti sunmaktadır.

12 aylık teknik garanti
G2 Select seçeneğiyle, aracın teknik işlevselliğine ilişkin standart 12 aylık garanti sunulmaktadır. Bu süre içinde, herhangi bir teknik sorun meydana gelmesi durumunda, doğrudan sorunu hızlı ve maliyeti size yansıtmadan çözecek olan yetkili G2 bayisine distribütöre gidersiniz.

12 aylık mobilite garantisi
Teknik garantinin yanında G2, G2 Yardım tarafından sağlanan standart 12 aylık mobilite garantisi sunmaktadır. Aracınız bozulsa bile uzun süreli sorunlar yaşamazsınız; G2, yurtiçinde ve yurtdışında, yolunuza devam etmenizi sağlar.

G2 Select’in faydaları

minimum 12 ay G2 garantisi
minimum 12 ay G2 mobilite garantisi (7/24 yol yardım hizmeti)
50 noktadan kapsamlı G2 kalite kontrolü
G2 Garanti Sertifikası
çekici finansal olanaklar

G2 Economy
Güvenilir, ve aynı zamanda bütçenize uygun bir araç mı istiyorsunuz? Kullanılmış bir aracın paranızın karşılığını vereceğini biliyor ancak satın alım sırasında kandırılacağınızdan mı endişeleniyorsunuz? Bırakın G2 yetkili satıcınız satış fiyatıyla ilgili zorlukları halletsin ve G2 Economy segmentine bir göz atın. G2 Economy ile içiniz rahat olsun. G2 Economy segmentindeki araç tamamen kontrol edilir ve size mükemmel durumda teslim edilir; ancak aracınız bozulsa bile G2 sizi yalnız bırakmaz: G2 Economy segmentiyle birlikte teknik garanti ve mobilite garantisi verilmektedir.

12 aylık teknik garanti
G2 Economy, standart olarak 12 aylık garanti sunar. G2, Economy segmentiyle içinizin rahat olmasını sağlar. Bazı sorunlar olabilir ancak kapsamlı teknik garanti sayesinde her şeyin düzeleceğinden emin olabilirsiniz.

12 aylık mobilite garantisi
G2 teknik garantisinin yanında G2 Economy segmenti, G2 Yardım tarafından sağlanan standart 12 aylık mobilite garantisi sunmaktadır. Aracınızın yurtiçinde ya da yurtdışında bozulması durumunda G2 yolunuza devam etmeniz için size yardımcı olacaktır.

G2 Economy’nin faydaları

minimum 12 ay G2 garantisi
minimum 12 ay G2 mobilite garantisi (7/24 yol yardım hizmeti)
50 noktadan kapsamlı G2 kalite kontrolü
G2 Garanti Sertifikası
çekici finansal olanaklar

G2 felsefesi

G2'nin gelişimi sırasında yapılan tartışmaların odak noktası müşterilerimizdi. Kullanılmış bir araç alırken sizin için nelerin önemli olduğunu ve daha sonra ne tür hizmetler beklediğinizi öğrenmek istedik. Bu araştırmaların sonucunda G2 programı için iki amaç belirledik: kalite ve hizmet. G2, araba satın alımındaki sürprizleri ve sorunları ortadan kaldırmak üzere tasarlandı.

G2 Onaylı Araçların üç segmenti, kullanılmış araba alıcılarının çeşitli taleplerine uygun olarak dikkatli bir şekilde düzenlendi. G2, her segmentte, hizmet seviyesi ile fiyat arasındaki en iyi dengeyi sağlayarak herkes için en iyi çözümü ve her kategoride en uygun fiyatı sunuyor.

Herkes kendi aracına güvenmek ister. Bu nedenle, güvenilirlik bir lüks değil bir gerekliliktir. Bir G2 aracı satın aldığınızda, aracınızın tamamen kontrolden geçtiğinden ve tüm ana parçalarının iyi çalıştığından %100 emin olabilirsiniz.

Yine de beklenmedik durumların meydana gelebileceğini biliyoruz. İşlerin yolunda gitmediği zamanlarda içinizin tamamen rahat olmasını sağlamak için tüm G2 araçlarında teknik garanti ve mobilite garantisi sunuyoruz. Bu konu hakkında aklınızda “eğer”ler, “veya”lar ya da “ama”lar olmasın.

Bir G2 aracı tamamen kontrolden geçirilir ve sorun çıkarma ihtimali en aza indirgenir. Ancak, bazı şeylerin yolunda gitmediği durumlarda hiçbir şeyin sizi durduramayacağından 100% emin olmanızı istiyoruz. Yurtiçinde ya da yurtdışında, aracınızın yola devam etmesini sağlayacak olan G2’nin 7/24 mobilite garantisine güvenebilirsiniz.
 
  2 El Oto Sayfa: 1 2 El Oto Sayfa: 2

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri