Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Otoeksper Hakkında
Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz.

Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir.

Müşteri memnuniyetini ve tam hizmet esasını felsefe edinen Otoeksper, sürekli genişleyen bayi ağıyla büyümeye devam etmektedir.

2. el bir araç alırken içiniz rahat olsun..
Otoeksper, müşterilerine iki farklı garanti hizmeti sunuyor. “ Silver ve Gold garanti ”.

Fabrika garantisi sona ermiş, 8 yaş ve 150 bin kilometre sınırının altında olan her marka otomobil, yapılan ekspertiz sonucu onay aldığı takdirde Otoeksper silver garanti ile satılıyor. Otoeksper silver garanti müşterilerimize ücretsiz olarak sunuluyor.

Otoeksper silver garanti ile satılmakta olan Fiat ve Alfa Romeo markalı araçları tercih eden müşterilerimiz, arzu ettikleri takdirde daha geniş kapsamlı Otoeksper gold garanti hizmetini satın alabiliyor.

Her iki garantinin hizmet süresi bir yıl ve sınırsız kilometre olarak sunuluyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde müşterilerimiz 7 gün 24 saat yol yardımı hizmetinden yararlanabiliyor.

HİZMET KAPSAMLARI

“OTOEKSPER SILVER GARANTİ”

Motor
Subab iticileri (hidrolik ayarlı olanlar dahil), emme ve egzost subabları (yanık olanlar hariç), yayları ve gaydları, silindir kapağı (çatlak veya tamir görmüşleri kapsamaz), silindir kapak contası (taşlanmışlar hariç), eksantrik mili ve iticileri, triger kayışı, dişli ve zinciri, yağ pompası, piston ve segmanları, silindir gömlekleri, piston kolları, piston kol burcu ve rulmanı, krank mili ve yatakları, emme manifoldu, volan ve çemberi. Yakıt kalitesi sebebiyle oluşan kurumlanmalar ve bunların neticesinde ortaya çıkan performans ve motor problemleri ve EGR, oksijen sensörü arızaları gibi arızalar bu kapsamın dışındadır. Bakım eksikliğinden veya gecikmesinden kaynaklanabilecek arızalar (hava debimetresi, antifriz azlığı gibi) kapsam dahilinde değildir. Triger kayışı, üretici firmanın önerdiği program dahilinde değiştirildiği geçerli belgeler ile ispatlanırsa garanti kapsamına girer.

Düz Şanzıman
İç vites dişlileri, senkromeç sarıları ve yuvaları, vites seçicileri, şaftlar, rulman ve burçları ve transfer dişlileri.

Otomatik Şanzıman
İç şaftlar, dişliler, frenleme bandları, redüktör, yağ basınç pompası, yatak ve burçları, servo ve plakası, transfer dişlileri.

CTX
Planeter dişliler, redüktör dişliler, şaftlar, değişken bobinler, basınç halkaları, iç contalar, rulman ve burçlar.

Tork Konvertörü
Her hangi bir mekanik iç bölüm arızası durumunda.

Diferansiyel
Ayna mahruti ve pinyon dişlisi, dişliler, şaftlar, rulman ve burçlar.

Sarf Malzemeleri
Yağ, yağ filtresi ve antifriz, sadece garanti kapsamında yer alan parçaların arızalanması sonucu değiştirilmesi gerekli ise poliçe kapsamındadır.

Soğutma Sistemi
Radyatör, su pompası, termostat, soğutma fanı.


“Yukarıda adı olmayan parçalar Silver garanti kapsamına girmez.”

“OTOEKSPER GOLD GARANTİ”

Aşağıdakiler hariç olmak üzere her türlü elektrik, mekanik veya elektronik arızalar:

Kaporta işleri, boya işleri, kumandaları da dahil olmak üzere, kayar veya açılır tavanlar, koltuklar, döşeme, kaplamalar ve döşeme kumaşları, tekerlekler ve lastikler, camlar (ısıtmalı veya diğer), arka cam, aynalar, farlar, fren diskleri, tamburlar, pedler ve balatalar, egzos, egzos sistemi boruları ve susturucuları, amortisörler, bujiler, distribütör, buji seti, konektörler, kasnaklar, borular, kablolar, benzin depoları, pedallar, dişli çubuğu, el freni, emniyet kemerleri, akü, sigortalar, ampuller, radyo, ses tesisatları, eller serbest seti, çakmak, uzaktan kumandalar, alarmlar, direksiyon kilit sistemi, kilit silindirleri, kapı kolları, yağ, benzin, sıvılar (klima gazı dahil olmak üzere), antifriz, klima dolumu ve filtreleri.

 
  2 El Oto Sayfa: 1 2 El Oto Sayfa: 2

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri