Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  HAVAYOLU ŞİRKETLERİ - 2

Uçuş Bilgileri / Uçak Saatleri

Havaalanları

Yurtdışı Havayolu Firmaları

Havaş Kalkış Noktaları

 

 
 

Sky Airlines

SKY Havayolları Türk turizminin öncüsü ve gözbebeği KAYIGROUP'a bağlı, Antalya'da konuşlanmış bir charter havayolu şirketidir. Müşterisi olan tur operatörlerine, Avrupa 50 farklı destinasyona uçarak servis kalitesi yüksek, güvenilir hizmet vermektedir.

http://www.skeyairlines.net/
 

 
 
Altın Hava Yolları

Altın Hava Yolları,kendi sektörlerinde bilinen ve aşağıda özet bilgileri bulunan şirketler grubu ortakları tarafından 2005 yılı Ağustos ayında İstanbul’da kurulmuştur.

http://www.golden-airlines.com/
 

 
 
İnter Havayolları

Hollanda ve Almanya’dan başta Antalya'ya olmak üzere Türkiye'deki diğer tüm tatil noktalarına Avrupa’nın birçok noktasından tarifesiz yolcu ve kargo taşımacılığı yapan İnter Havayolları, Avrupa’nın en büyük tur operatörlerinden olan, TUI, OGER ve KRAS gibi firmalarla çalışmaktadır.

http://www.inter-airlines.com/
 

 
 
 

 
 

Kuzu Airlines

Filosunda altı adet A300-B4 kargo uçağı bulunan Kuzu Airlines “özel isteğe bağlı olarak uçak kiralama (charter)” ve “diğer havayollarına ekibi ile uzun dönem uçak kiralama (ACMI)” seçeneklerini sunuyor.

http://www.kuzuairlines.com/
 

 
 
MNG Airlines

MNG Havayolları halen haftada beş (5) frekans ile Almanya ve İngiltere’ye tarifeli kargo seferlerini sürdürmektedir.

http://www.mngairlines.com/
 

 
 
Redstar (Hava Ambulans Şirketi)

1988 yılında Marm Assistance adı altında Hava Ambulans faaliyetlerine başlayan ve 1992 yılında isim değişikliğine giden redst*r Havacılık A.Ş. Türkiye’nin ilk hava ambulans şirketidir.

http://www.redstar-aviation.com/
 

 
 
Saga Airlines

Saga Airlines, bürokratik ve yasal çalışmalarını sona ermesinden sonra Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden işletme ruhsatı alarak 2004 yılının Nisan ayında fiilen çalışmalarına başladı.

http://www.sagaairlines.com/
 

 
 
Sancakair

İş jetleri ve helikopterlerle vip havayolu taşımacılığı yapan havayolu şirketi.

http://www.sancakair.com.tr/
 

 
 

Türk Hava Kurumu

HAVA TAKSİ GÖREVLERİ: Yurtiçi ve Yurdışı Yolcu ve Kargo Taşımacılığı, Yurtiçi-Yurtdışı Ambulans hizmetleri, Fotoğraf ve Film Çekimi, Orman Yangınları Söndürme, Tarımsal Havacılık (İlaçlama, gübreleme), Döviz Atışı, Paraşütçü Atma, Uçak Kiralama - Turistik Gezi Uçuşları, Arama Kurtarma, Ücretli Halk Uçuşu, Pano Çekimi,

http://www.thk.org.tr/
 

 
 
Arkasair

1998 yılında kurulmuş olan Arkasairbirinci sınıf V.I.P. Hava Taksi hizmeti sunmaktır. Arkasair, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda, 1.535 metrekarelik özel hangarında faaliyet göstermektedir.

http://www.serhatakin9.com/
 

 
 
Freebird

FREEBIRD, Haziran 2000 yılında kurulmuş ve 2001 yılında, 3 adet MD83 tipi uçakla operasyona başlamış olan, dünya çapında seferler gerçekleştiren uluslararası bir charter havayolu şirketidir.

http://www.freebirdairlines.com/
 

 
 
Bonair

BONAIR hava taksi servisi, günümüz iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuşlarıyla hizmetinizdedir. BONAIR tamamen müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanabilen ve uygulanabilen uçuş seferleri sunmaktadır.

http://www.bonair.com.tr/
 

 
 
Doruk Air Uçak ve Helikopter Servisi

Antalya merkezli hizmet veren Doruk Air' in faaliyetleri; Yolcu, yük ve hava kargo taşımacılığı, Uçak ve helikopter kiralama hizmetleri, Hava taksi ve özel charter uçuşları, Günübirlik helikopter ve uçak turları, Fotoğraf ve film çekim uçuşları, Uçak ile reklam - tanıtım afişi çekimi uçuşları, Helikopter ile harici ve asılı yük taşıma uçuşları, Helikopter ile orman yangın söndürme operasyonları.

http://www.dorukair.com/

Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV