Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Tasiş, Mersin Araç Satış İlanı - 08 Mart 2012

<< Geri Tasiş İlanları

ORTA AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 4458 SAYILI GÜMRÜK KANUNU UYARINCA TASFİYELİK HALE GELEN ARAÇ/EŞYA SATIŞ İLANI

Tasiş Mersin: listede gösterilen B. Oto, Araç Hurdası, Kapalı Kasa Panelvan, Minibüs, Motorlu Karavan cinsi 30 adet araç; açık artırma suretiyle,Mersin-Adana Karayolu üzeri 7. Km yenice mevkii Tarsus/MERSİN adresindeki ihale salonunda 08.03.2012 tarihinde saat 09:30'da satışa sunulacaktır.

 


 1- a) Satışa esas bedeli en az 3.000,00 TL ile en çok 28.224,29 TL arasında değişen; yatırılması gereken güvence tutarı da en az 300,00 TL, en çok 2.822,43 TL arasında olan, cinsi, miktarı, bulunduğu yeri, özellikleri ,satışa esas bedeli ve güvence tutarı ayrı ayrı şartname eki listede gösterilen B. Oto, Araç Hurdası, Kapalı Kasa Panelvan, Minibüs, Motorlu Karavan cinsi 30 adet araç; açık artırma suretiyle,Mersin-Adana Karayolu üzeri 7. Km yenice mevkii Tarsus/MERSİN adresindeki ihale salonunda 08.03.2012 tarihinde saat 09:30'da satışa sunulacaktır.
Satışa sunulan araçlar hakkında daha detaylı bilgiye www.gumruk.gov.tr ve www.tasis.gov.tr internet adresimizden ulaşılabilir.
b) Nakdi olarak ödenecek güvence 07.03.2012 tarih ve saat 16.00'ya kadar Mersin-Adana Karayolu üzeri 7. Km Yenice mevkii Tarsus/MERSİN adresindeki Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü veya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüklerine bağlı diğer Tasfiye İşletme Müdürlüklerinde bulunan sayman mutemetliklerine veya Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Saymanlık Müdürlüğü veznesine yatırılması, Tasfiye Yönetmeliğinin 11'inci maddesinde belirtilen tedavüldeki Türk parası dışında kalan değerlerin, yukarıda belirtilen tarih ve saate kadar Şaşmaz mevki Ergazi Tesisleri, Türk Kuşu Yanı Etimesgut/ANKARA adresinde bulunan Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Saymanlık Müdürlüğü veznesine teslim edilmesi gerekmektedir.
2- Kimliklerini belirlemeye yarayan belge, gerçek kişilerin T.C. kimlik numarası ve ikametgâh beyanı, tüzel kişilerin vergi kimlik numarası ve işyeri merkezi beyanı, güvencenin yatırıldığına ilişkin belge, vekil olarak katılanlar için vekâletname aslı veya noter onaylı örneği, Tüzel kişiler adına katılacaklardan, yetki belgesinin aslı veya noter onaylı örneğinin veya vekaletname kartının satış günü ihale salonunda ibraz edilmesi gerekir.
3- Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri bedel karşılığı (10 TL -KDV Dahil) Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü ve diğer Tasfiye İşletme Müdürlüklerinden alınabilir.
4- Satışla ilgili olarak aşağıda belirtilen telefon numarasından ayrıntılı bilgi alınabilir.
 
Bilgi İçin :( 0324) 651 28 66  Mersin İşletme Şube Müdürlüğü

 

Gümrük Araç Satış İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2015 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları