İşkur Kursları Kırklareli Eylül 2021

 

Son Güncelleme: 17 Eylül, 2021 9:33

İşkur Kırklareli Meslek Edindirme Kursları

 
Meslek Kursu No İl İlçe Meslek Başlangıç Tarihi Son Başvuru Tarihi Statü Meslek Kursu Türü
1080021 KIRKLARELİ KOFÇAZ Kadın Giysileri Dikim Elemanı( Düz Dar Etek- Kadın Pantolonu-Bluz- Elbise-Fantezi Elbise) 20.09.2021 19.09.2021 Açılmış MEK/İSTİHDAM GARANTİSİZ
               
               

Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Girişimcilik Eğitim Programı ve Toplum Yararına Programlarla ilgili detaylı bilgiler ile Kırklareli İşkur İl Müdürlüğü ve tüm İşkur Kırklareli İlçe Müdürlükleri iletişim bilgilerine aşağıdaki kısmında yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Kırklareli İşkur Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Girişimcilik Eğitimi Programları, Toplum Yararına Programlar Başvuru Yeri ve Zamanı:

81 ilde bulunan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile hizmet merkezlerine istenildiği zaman başvuru yapılarak iş ve meslek danışmanından olumlu görüş alınması gereklidir.

Kırklareli İşkur kurslarına ve programlarına katılacaklarda aranan şartlar, amaçları ve süreleri. Kursiyerlerin kurumca karşılanan giderleri. Başvuru yerleri ve zamanları; Detaylı Bilgiler.

Kırklareli, Merkez, Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize İşkur Meslek Kursları ve Programları