Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  Renault 2 Nedir?
Aracınızı nasıl alırdınız?
Eskiden ikinci el araç almak hem çok zahmetli, hem de riskli bir işti. İstediğiniz aracı bulmak için oto pazarlarını gezmeniz, tanıdıklarınıza haber vermeniz, uzun bir arama yapmanız gerekirdi. Bu kadar da değil! Bulduğunuz aracın ne durumda olduğunu öğrenmek için ya ?tanıdık bir usta?ya danışmanız, ya bir bilene sormanız, ya da aldığınız kişilerin sözüne güvenme-niz gerekirdi. Ama devir değişti. Çünkü artık Renault2 var.

Renault güvencesi ile aracınız hazır, içiniz rahat.

Renault2, ikinci el anlayışını değiştirecek yeni bir model sunuyor. Renault 2 ile ikinci el otomobil faaliyetine, yeni otomobil satışının kalite standartları geliyor!

Renault2, ilgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyor. Gelen araçların geçmişinin belgelendiği, standart işlemlerden geçerek değerlendirildiği ve detaylı bir temizleme işleminden sonra satışa çıkarıldığı bu sistem, ikinci elde güven arayanlara olması gereken güveni ve rahatlığı sağlıyor.

Ekspertiz Hizmeti:
Renault2'ye gelen her araç ücretsiz ekspertizden geçer. Uzmanlarımız tarafından standart değerlendirmeden geçtikten sonra fiyatı belirlenir. Böylece istediğiniz, merak ettiğiniz her anda aracınızın değerini bedelsiz, Renault kalitesiyle öğrenebilirsiniz.

Garanti ve Yol Yardımı:
Renault2, kriterlere uyan 2.el otomobiller için 6 veya 12 ay geçerli Garanti ve garanti kapsamında tüm Türkiye?de geçerli Ücretsiz Yol Yardımı verir Renault2, sisteminden geçen ikinci ellere duyduğu güveni verdiği yazılı garanti ile ispatlar.

96 Nokta Kontrolü:
Renault2?de satışa sunulan araçlar önce "96 Nokta Kontrolü"nden geçer. Böylece, almayı düşündüğünüz aracın detaylı teknik kontrolleri Renault uzmanları tarafından, servis ortamında yapılmış olur.

Renault Estetik:
Renault2`ye gelen araçlar, Renault Estetik?in yıkama, temizleme, cilalama ve parlatma işlemlerinden geçer. Jantından motoruna, torpido gözünden tavanına kadar ayrıntılı bir şekilde temizlenir, kaportası cilalanır ve karşınıza ilk günkü gibi tertemiz çıkar. Böylece ikinci el araçta da yeni otomobil temizliğini bulursunuz.

Araç Geçmiş Bilgisi:
Renault2`deki her aracın geçmişi ayrıntılarıyla bilinir. Aklınızda soru işareti kalmaması için özel bir sertifika ile belgelendirilir. Aracınızın sizden önce nasıl ve ne amaçlı kullanıldığı konusunda hiçbir şüpheniz kalmaz.

Esnek Kredi:
Renault2, uygun vadeli kredi imkanlarıyla satın almada da kolaylık sağlar.
  2 El Oto Sayfa: 1 2 El Oto Sayfa: 2

2 El Oto İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV

 

2. El Araç Sayfaları

2 El Otomobil
2 El Kamyon
2 El Otobüs
2 El Motosiklet
2 El İş Makinaları
Pert/Hasarlı Araç Satışı
Gümrük Araç Satışı
Araç Satış İhaleleri