<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  BOĞAZİÇİ TRENİ, TREN SAATLERİ - Bilgiler 07 Haziran 2012 Tarihinde Yenilenmiştir.

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
BOĞAZİÇİ EKSPRESİ 11206 ARİFİYE : 07:30 ESKİŞEHİR: 10:30 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ESKİŞEHİR: 17:00 ARİFİYE: 19:59

(Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren 24 ay süreyle Ankara-Arifiye-Ankara arasında işletilecektir.) Yol çalışmaları nedeniyle 02.04.2012 tarihinden itibaren Eskişehir-Arifiye-Eskişehir arasında işletilecektir.

Arifiye - Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri

 

Eskişehir - Arifiye Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ARIFIYE-1512 07:30
2 DOĞANÇAY-1540 07:42
3 AFUATPAŞA-1508 07:56
4 PAMUKOVA-1607 08:05
5 MEKECE-1599 08:18
6 OSMANELİ-1606 16:25
7 OSMANELİ-1606 08:34
8 BAYIRKÖY-1515 08:50
9 VEZİRHAN-1639 16:45
10 VEZİRHAN-1639 08:56
11 PELİTÖZÜ-D-1608 09:05
12 BILECIK-1520 09:20
13 KARAKÖY-1577 09:40
14 BOZÜYÜK-1523 09:57
15 ESKIŞEHIR-2435 10:30
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ESKIŞEHIR-2435 17:00
2 BOZÜYÜK-1523 17:34
3 KARAKÖY-1577 17:50
4 BILECIK-1520 18:12
5 PELİTÖZÜ-D-1608 18:25
6 VEZİRHAN-1639 18:34
7 BAYIRKÖY-1515 18:41
8 SARMAŞIK-D-1617 18:48
9 OSMANELİ-1606 18:58
10 MEKECE-1599 19:14
11 PAMUKOVA-1607 19:26
12 AFUATPAŞA-1508 19:35
13 ARIFIYE-1512 19:59
 

DUYURULAR

 


BOĞAZİÇİ EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler. (Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren 24 ay süreyle Ankara-Arifiye-Ankara arasında işletilecektir.) Yol çalışmaları nedeniyle 02.04.2012 tarihinden itibaren Eskişehir-Arifiye-Eskişehir arasında işletilecektir.

HAREKET SAATLERİ :
Arifiye K: 07.30 - Eskişehir V: 10.30
Eskişehir K: 17.00 - Arifiye V: 19.59

MESAFE : - km

BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Yemekli

2+1 koltuklu pulman vagon

yemekli vagon

 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV