<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  CUMHURİYET EKSPRESİ TREN SAATLERİ

<< Geri Tren Saatleri

 

 

TREN ADI: Cumhuriyet Ekspresi
İŞLEME GÜNLERİ: Hergün

TREN NO: 11023 - 11024

Eskişehir - Haydarpaşa Güzergahı Tren Saatleri

 

Haydarpaşa - Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri

İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Eskişehir : 16:45
Bozüyük 17:13 17:15
Ayvalı 17:20 17:22
Bilecik 17:45 17:46
Arifiye 19:05 19:06
İzmit 19:29 19:31
Pendik 20:14 20:16
Bostancı 20:29 20:31
Söğütlüçeşme 20:39 20:40
Haydarpaşa 20:42 :
 
İSTASYON ADI VARIŞ SAAT  KALKIŞ SAAT
Haydarpaşa : 14:00
Söğütlüçeşme 14:03 14:04
Bostancı 14:11 14:13
Pendik 14:25 14:27
İzmit 15:11 15:13
Arifiye 15:37 15:38
Bilecik 16:55 16:57
Bozüyük 17:27 17:29
Eskişehir 17:56 :
 

DUYURULAR

 

Öğrenci İndirimi:
Türkiye ve Yabancı Ülkelerdeki genel öğretim dereceleri içinde öğretim yapan gerek resmi, gerekse aynı nitelik ve dereceleri taşıdıkları Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı özel okul öğrencileri ile üniversite, fakülte, enstitü, yüksek okul, konservatuar ve meslek yüksek okuluna devam eden yerli ve yabancı öğrencilere, kayıtlı oldukları okuldan alınan ve içinde bulunulan eğitim yılına ait vizeli kimlik belgesi, 8-15 (dahil) yaş arası öğrenciler nüfus cüzdanı ile, Anahat ve Bölgesel Trenlerde %20 İNDİRİM    

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV