"İç Anadolu Mavi Treni" Konya > Adana Tren Saatleri


Güncelleme: 02.12.2016 14:46

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İÇ ANADOLU MAVİ TRENİ
ADANA: 00:00 KONYA: 00:00 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 00:00 ADANA: 00:00
Bu tren yol çalışmaları nedeniyle ileri bir tarihe kadar işletilmeyecektir.
Adana > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana    15:45
Şehitlik  15:52  15:52
Zeytinli  15:58  15:58
Yenice  16:04  16:06
Durak  16:22  16:23
Karaisalıbucağı  16:42  16:43
Hacıkırı  16:59  17:00
Belemedik  17:18  17:19
Pozantı  17:31  17:33
Çiftehan  17:52  17:53
Gümüş  18:15  18:16
Ulukışla  18:34  18:38
Osmancık  18:57  18:57
Çakmak  19:06  19:07
Ereğli  19:27  19:29
Böğecik  19:42  19:42
Ayrancı  20:03  20:04
Sudurağı  20:25  20:26
Karaman  20:40  20:50
Demiryurt  21:06  21:06
Arıkören  21:21  21:25
Çumra  21:40  21:41
Kaşınhan  22:00  22:01
Konya  22:17  
Konya > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya    06:30
Kaşınhan  06:47  06:48
Çumra  07:07  07:10
Arıkören  07:25  07:27
Demiryurt  07:42  07:42
Karaman  07:58  08:02
Sudurağı  08:16  08:17
Ayrancı  08:39  08:40
Böğecik  08:59  08:59
Ereğli  09:13  09:18
Çakmak  09:40  09:41
Osmancık  09:53  09:53
Ulukışla  10:15  10:25
Gümüş  10:41  10:43
Çiftehan  11:02  11:03
Pozantı  11:22  11:24
Belemedik  11:36  11:37
Hacıkırı  11:55  11:56
Karaisalıbucağı  12:05  12:06
Durak  12:19  12:20
Km. 345+500  12:34  12:35
Yenice  12:38  12:41
Zeytinli  12:47  12:47
Şehitlik  12:53  12:53
Adana  13:00  

TREN BİLGİSİ:

İç Anadolu Mavi Treni, Adana > Karaman > Konya arasında her gün işlerler.

SÜRE : ..

KONYA:
(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

ADANA:
(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)


Adana - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Konya > Adana, Adana> Konya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.