<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  İÇ ANADOLU MAVİ TRENİ, TREN SAATLERİ - Güncelleme: 18.02.2014 17:34

<< Geri Tren Saatleri

 

 
Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri

İÇANADOLU MAVİ

11126

KONYA: 07:05 ADANA: 13:42 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 14:40 KONYA: 21:13

01.04.2013 TARİHİNDEN İTİBAREN KONYA-ADANA-KONYA ARASINDA İŞLETİLECEKTİR

Adana - Konya Güzergahı Tren Saatleri

 

Konya - Adana Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Hareket Saati
1 ADANA-6503 14:40
2 YENİCE-6633 15:01
3 DURAK-6540 15:18
4 K.İSALI BUCAĞI-6567 15:38
5 HACIKIRI-6552 15:55
6 BELEMEDİK-6523 16:14
7 POZANTI-6601 16:28
8 ÇİFTEHAN-6535 16:48
9 GÜMÜŞ-6548 17:12
10 ULUKIŞLA-6627 17:34
11 ÇAKMAK-6532 18:03
12 EREĞLİ-6541 18:28
13 AYRANCI DERBENT-6519 19:04
14 SUDURAĞI-6608 19:27
15 KARAMAN-6569 19:47
16 ARIKÖREN-6514 20:19
17 ÇUMRA-6537 20:36
18 KAŞINHAN-6572 20:57
19 KONYA-6575 21:13
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 KONYA-6575 07:05
2 ÇUMRA-6537 07:48
3 ARIKÖREN-6514 08:05
4 KARAMAN-6569 08:48
5 SUDURAĞI-6608 09:03
6 AYRANCI DERBENT-6519 09:26
7 EREĞLİ-6541 10:04
8 ÇAKMAK-6532 10:31
9 ULUKIŞLA-6627 11:09
10 GÜMÜŞ-6548 11:27
11 ÇİFTEHAN-6535 11:47
12 POZANTI-6601 12:07
13 BELEMEDİK-6523 12:20
14 HACIKIRI-6552 12:38
15 K.İSALI BUCAĞI-6567 12:48
16 DURAK-6540 13:01
17 KM 345+500-6419 13:16
18 YENİCE-6633 13:22
19 ADANA-6503 13:42
 

TREN VE İSTASYON BİLGİLERİ

 

İÇANADOLU MAVİ

HAREKET SAATLERİ : -01.04.2013 TARİHİNDEN İTİBAREN KONYA-ADANA-KONYA ARASINDA İŞLETİLECEKTİR
Konya K: 06.30 - Adana V: 13.07
Adana K: 16.20 - Konya V: 23.16

MESAFE : - km

 

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Tren Bileti Ücretleri >>

 

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)
 

KONYA:

(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

 

ADANA:

(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)



BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Yataklı, Yemekli

2+1 koltuklu pulman vagon

yataklı vagon

yemekli vagon

 

 
 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV