Bodrum Kos Bodrum Feribot Seferleri

 
kos adası feribot seferleri

Bodrum Kos Turları

Yunan Adalarına seyahat etmek son yıllarda ükemizde bir çok kişinin tercih ettiği gezi çeşidi oluyor. Seyahat edilecek yerlerle ilgili doğru bilgi sahibi olmakta oldukça önemli bir konudur. Bu kategoride nitelikli bir şekilde hizmet veren e-yasamrehberi.com sitesi seyahate çıkacak kişilere alternatif tercihler sunuyor. Bodrum Kos Adası seyahatı için gerekli olan tüm detay bilgiler sitemiz aracılığıyla öğrenilebilir. Kos Adası konusunda güncel bilgilere yer veren E Yaşam Rehberi sitesi deniz ulaşımı, feribot seferleri ile ilgili bilgi yayınlamada liderliğini sürdürüyor.

 

Bodrum Kos Feribot Seferleri

Sitemiz uzun yıllar önce Türkiye genelinde seyahat rehberi konusunda kurulmuş olup; aktif çalışmalar düzenliyor. Yakında eklenecek site linki üzerinden Bodrum Kos Adası Feribot Seferleri hakkındaki detaylarda incelenebilecek. Bu bigilerde feribot sefer tarihleri, kalkış ve varış saatleri, feribot bileti fiyatları, oline bilet satın alma olacaktır. Bodrum Turgutreis-Kos (Cos) güzergahında da feribot seferleri düzenlenmektedir. Bodrum Kos (İstanköy) feribot bileti fiyatları yaklaşık yetişkin 22 EUR, çocuk (7-12 yaş arası) 11 EUR, bebek (0-6 yaş arası) 5 EUR'dur. Feribot gezisini seven tüm kişiler güncel bilgilerle web sitemizden hizmet alabilirler.

Bodrum Kos Seyahat Rehberi

İstanköy - Kos Adası ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum Yarımadası'nın karşısında yer alır. 12 Adaların 3. büyük adası olan Kos Adası yaklaşık 8 mil uzağımızdadır. Kos Adasının gezilip görülecek yerleri Asklepion ören yeri, Hipokrat Çınar Ağacı, Paradise, Lambi, Psalidi, Therma, Agios Stefanos, Camel, Kavo Paradiso Plajları, Arkeoloji Müzesi, Hipokrat Meydanıdır.

Bodrum'dan Yunanistan Kos Adasına yapacağınız tatil amaçlı gezilerde araç kiralama yaparak Kos Adasının her yerini rahatça gezebilirsiniz. Adada zevkli ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlayacak "Kos Adası Araç Kiralama Şirketlerini" ve Kos Adası güncel araç kiralama fiyatlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini Bodrum Feribot İşletmeciliği web sitesinden de teyid ediniz.