Bodrum Leros (İleryoz) Adası Feribot Seferleri

 
leros adası feribot seferleri

Bodrum Leros (İleryoz) Adası Turları

Yunan Adalarına ülkemizin Ege ve Akdeniz Bölgesinde yer alan turizm merkezlerinden feribot ile seyahat etmek son yıllarda çok popüler olmuş bir gezi türüdür. Yunan Adalarına seyahat konusunda nitelikli bir şekilde bilgi hizmeti veren web sitemiz seyahate çıkacak kişilere alternatif tercihleri de sunuyor. Bodrum Leros Adası seyahatı için gerekli olan tüm bilgiler sitemiz aracılığıyla öğrenilebilir. Turizm alanında dünyaca ünlü Bodrum ilçemiz aynı zamanda Yunan Adalarına feribot seferlerinin de merkezi konumundadır. Bodrum’un hemen karşısında sırasıyla Kos, Kalymnos ve Leros Adaları yer alır.

 

Bodrum Leros Feribot Seferleri

Yakın bir zamanda web sitemizin Feribot Seferleri sayfalarında Bodrum Leros Adası Feribot Seferleri kalkış ve varış saatleri yer alacaktır. Bodrum Leros (İleryoz) feribot bileti fiyatları yaklaşık tek yön yetişkin 32 EUR, çocuk (7-12 yaş arası) 16 EUR, bebek (0-6 yaş arası) 5 EUR'dur. Bu bilet fiyatlarına liman vergileri dahil olup Bodum Leros Adası feribot seferi 1 saat 15 dakika sürmektedir. Bodrum’dan Yunanistan’ı Leros Adasına düzenli ve tarifeli feribot seferleri düzenlenmektedir. Deniz seyahatini seven herkes web sitemiz üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirler.

Leros Gezi Rehberi

Leros Adası ülkemizin en önemli turistik ilçelerinden biri olan Bodrum İlçemizin kuzey batısında yer alır. 12 Adaların bir parçası olan Leros Adası Bodrum Turgutreise yaklaşık 22 mil uzaklıktadır. Ada diğer Yunan Adaları gibi tarihi ve mimari dokusunu iyi korumuştur. Leros Adasının gezilip görülecek başlıca yerleri tepelerde yer alan yel değirmenleri, Pandeli Kalesi, adanın merkezi olan Agia Marina, küçük bir balıkçı köyu olan Panteli, Panteli Koyu, Platanos, Alinda, Lakki, Ayos İsidoros Kilisesi ve plajlarıdır.

Bodrum'dan Leros Adasına Ulaşım

Bodrum'dan Yunanistan Leros Adasına yapacağınız tatil amaçlı seyahatlerde araç kiralama hizmeti satın alarak Leros Adasının her yerini kolayca gezebilirsiniz. Adada keyifli ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlayacak "Yunan Adaları Araç Kiralama Şirketlerini" ve Leros Adası güncel araç kiralama fiyatlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini Erturk Lines web sitesinden de teyid ediniz.