Kuşadası Sisam Feribot Seferleri

 
samos feribot seferleri

Kuşadası Samos (Sisam) Feribot Seferleri

Ülkemizin en eski turizm merkezlerinden biri olan Kuşadası İlçemizden Yunanistan'ın Samos (Sisam) Adasına düzenli ve tarifeli feribot seferleri düzenlenmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Kuşadası İlçemize ulaşımda Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir Otobüs Firmaları ile Kuşadası Otobüs Firmaları bilgilerine de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde seyahate dair aranılan tüm içerikler bulunur.

 

Kuşadası Samos Turları

Gezmek, farklı yerler keşfetmek çoğu kişinin tercih ettiği bir yaşam stilidir. Ülkemizde ve dünyada bu yaşam tarzını benimsemiş milyonlarca kişi vardır. Yunan Adaları içinde gezi yapılanlarından biride Samos Adasıdır. Samos Adasına Kuşadası Limanından düzenlenen tarifeli feribot seferleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat 30 dakika ile 2 saat arası süren Kuşadası Samos feribot yolculuğu ücreti yetişkinler için 31 Euro, çocuklar içi ise 21 Euro dur.

Samos'a Nasıl Gidilir?

Tatilcilerin daha kaliteli bir tatil yapması ve ulaşıma dair tüm bilgileri edinmesini sağlayan sitemiz Samos (Sisam) Adasına giden deniz otobüsü veya feribotlar hakkında bilgide içermektedir. Yakında yayınlanmaya başlayacak Kuşadası Samos Adası feribot sefer saatleri yanında Samos Adası tatil beldeleri hakkında siteden bilgi alabilir, nasıl gidilir, nerede gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yunan Adalarına yapmayı planladığınız seyahatlerinizden önce sitemizi inceleyerek, kara, deniz ve hava ulaşımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samos (Sisam) Adası Gezilecek Yerler

Kuşadası Dilek Yarımadası'nın karşısında bulunan Yunanistan'ı Samos Adası'nın gezilecek görülecek başlıca yerleri şunlardır; antik Samos’un başkenti Pythagorion kasabası plajları ve tarihi eserleri ile öne çıkıyor, dağ kasabası Manolates, plaj ve rüzgar sörfü için Kokkari, güzel bir üzme keyfi için Psili Amos, Lemonakia, Livadaki Kambos, Limnionas plajlar görülmelidir.

Ülkemizin önemli tatil beldelerinden biri olan Kuşadası'ndan Yunanistan Samos (Sisam) Adasına yapacağınız seyahatlerde araç kiralama (rent a car) ile adayı kolayca gezebilirsiniz. Adada keyifli ve rahat bir tatil geçirmenizi imkan sağlayacak "Samos Adası Araç Kiralama Şirketlerine" ve Samos Adası güncel araç kiralama fiyatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini Erturk Lines web sitesinden de teyid ediniz.