İşkur Adıyaman İl Müdürlüğü Adresi, Telefon Numaraları

 
İşkur - Adıyaman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 416) 214 28 33 - (0 416) 216 37 71 - (0 416) 216 11 55
Faks (0 416) 216 55 73
E-Posta adiyaman@iskur.gov.tr
Adres Turgut Reis Mahallesi Sakarya Caddesi No:2/A ADIYAMAN

Sponsorlu Bağlantılar

Adıyaman Meslek Edinmek İsteyenler, Adıyaman Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Adıyaman Meslek Edindirme Kursları Listesi>> 

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Adıyaman ilinde düzenlenen Adıyaman Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Adıyaman İş Arayanlar, Adıyaman Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Adıyaman İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.