İşkur Kahramanmaraş, Elbistan Adresleri, Telefon Numaraları


İşkur - Kahramanmaraş Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 344) 231 31 57 - (0 344) 231 31 58- 0(344) 225 78 01-02-03-05
Faks (0 344) 231 31 59
E-Posta kahramanmaras@iskur.gov.tr
Adres İsmet Paşa Mah. Borsa Cad. No: 5 KAHRAMANMARAŞ
İşkur Elbistan Hizmet Merkezi
Telefon (0 344) 415 55 01-02-06
Faks (0 344) 415 55 03
E-Posta elbistan@iskur.gov.tr
Adres Köprübaşı Mah. Ulucami Cad. No:12/A Elbistan/KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Meslek Edinmek İsteyenler, Kahramanmaraş Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Kahramanmaraş Meslek Edindirme Kursları Listesi>>

bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Kahramanmaraş ilinde düzenlenen Kahramanmaraş Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Kahramanmaraş İş Arayanlar, Kahramanmaraş Eleman Arayanlar:

Kahramanmaraş Açık İş İlanları >> 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Kahramanmaraş İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.