İşkur Kocaeli ve Gebze Adresleri, Telefon Numaraları

 
İşkur - Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 262) 323 67 84 - (0 262) 321 12 79
Faks (0 262) 322 42 00
E-Posta kocaeli@iskur.gov.tr
Adres İstiklal Cad. Kaptanlar İşhanı No:15 KOCAELİ
işkur Gebze Hizmet Merkezi
Telefon (0 262) 644 35 82 - (0 262) 644 35 81 - (0 262) 641 12 55
Faks (0 262) 641 46 55
E-Posta iskurgebze@iskur.gov.tr
Adres Güzeller Mah. Gençlik Cad. 952/4 Sok. No:3 GEBZE/KOCAELİ

Sponsorlu Bağlantılar

Kocaeli Meslek Edinmek İsteyenler, Kocaeli Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Kocaeli Meslek Edindirme Kursları Listesi >>

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Kocaeli ilinde düzenlenen Kocaeli Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Kocaeli İş Arayanlar, Kocaeli Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Kocaeli İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.