İşkur Zonguldak, Karadeniz Ereğli Adresleri, Telefon Numaraları


İşkur - Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 372) 251 17 21 - 251 12 16
Faks (0 372) 251 75 61
E-Posta zonguldak@iskur.gov.tr
Adres Mithatpaşa Mah. Hayribey Sok. Özel İdare Ek Bina Kat:3-4 ZONGULDAK
İşkur Karadeniz Ereğli Hizmet Merkezi
Telefon (0 372) 322 42 97 - 300 04 10
Faks (0 372) 312 26 88
E-Posta keregli@iskur.gov.tr
Adres Müftü Mah. İbrahim Efe Cad. No:38 Karadeniz Ereğli / ZONGULDAK

Zonguldak Meslek Edinmek İsteyenler, Zonguldak Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Zonguldak Meslek Edindirme Kursları Listesi>>

bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Zonguldak ilinde düzenlenen Zonguldak Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Zonguldak İş Arayanlar, Zonguldak Eleman Arayanlar:

Zonguldak Açık İş İlanları >> 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Zonguldak İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.