Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç Otobüs Bileti Fiyatları

kamil koç otobüs bileti

Kamil Koç Turizm Hakkında

Ülkemizin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olan Kamil Koç Turizm, 1926 yılından bu yana Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir. Merkezi Bursa ilinde yer alan ve ilk kurulduğu günden beri aynı özveri, aynı iş ahlakı ve çalışma prensipleri ile yoluna devam etmekte olan Kamil Koç Turizm için müşteri memnuniyeti en önce gelmektedir.

Günümüzde Kamil Koç'un Türkiye’nin birçok noktasında ve yurt dışında da Yunanistan’da bilet satış noktaları mevcut olup, 60 il kapsamındaki 583 adet bilet satış ofisi ile hizmet vermektedir. Eğitimli personeli, donanımlı ve konforlu araçları ile Kamil Koç Turizm tüm seyahatlerinizde güvenli ve rahat ulaşımı mümkün kılmaktadır.

‘Önce İnsan‘ prensibi ile yola çıkan ve 90 yılı aşkın hizmet yolculuğunda birçok ilke imza atan köklü firma, 2006 yılındaki Capital Dergisi’nin ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ kapsamındaki listede başarılı firmalar arasında ilk ve tek seyahat şirketi olarak yer almıştır.

Bugün ise bünyesinde ortalama 1000 küsür tam donanımlı ve ileri teknolojik özelliklere sahip olan araç filosuyla Kamil Koç Turizmin yolcu otobüsleri, güzergah farketmeksizin ‘Yolcum nerede?’ uygulaması ile kolayca takip edilebilmekte, sevdiklerinizin varacağı noktaya güvenle ulaşımını uygulama üzerinden kontrol edebilmeyi mümkün kılmaktadır. Ayrıca araçlarda internet, dijital tv, elektronik cihaz ve telefonlarınızı şarj etmeniz için 220V priz ve USB çıkışı yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Uzun yol seyahatleriniz sırasında belirlenen saatlerde Kamil Koç yolcu otobüslerinin uğradığı mola yerleri ve dinlenme tesisleri de yolculuk esnasındaki ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Türkiye'de şehirlerarası yolcu taşımacılığında birçok ilkleri gerçekleştirerek bu alanda sektörün gelişmesini sağlayan Kamil Koç, alanında her zaman öncü bir işletme olmuştur. Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illeri arasında yolcu taşımacılığı misyonunu en başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kamil Koç Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul > Ankara Otobüs Seferi
Bursa > İstanbul Otobüs Seferi
Ankara > İstanbul Otobüs Seferi
Bursa > Ankara Otobüs Seferi
İzmir > Bursa Otobüs Seferi
Ankara > İzmir Otobüs Seferi
Konya > Ankara Otobüs Seferi
İstanbul > Kayseri Otobüs Seferi
Antalya > Ankara Otobüs Seferi
İstanbul > Muğla Otobüs Seferi
Eskişehir > Ankara Otobüs Seferi
İstanbul > Eskişehir Otobüs Seferi
Karabük > Ankara Otobüs Seferi

Kamil Koç Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul - Ankara Otobüs Bileti 240 TL
Bursa - İstanbul Otobüs Bileti 200 TL
Ankara - Bursa Otobüs Bileti 170 TL
İzmir - Bursa Otobüs Bileti 200 TL
Konya - Ankara Otobüs Bileti 165 TL
İstanbul - Kayseri Otobüs Bileti 400 TL
Antalya - Ankara Otobüs Bileti 318 TL
İstanbul - Eskişehir Otobüs Bileti 300 TL
Eskişehir - Ankara Otobüs Bileti 120 TL
Karabük - Ankara Otobüs Bileti 250 TL

Kamil Koç Şubeleri ve Telefon Numaraları
 
kamil koç otobüs

Kamil Koç Otobüs Filosu: Türkiye ulaşım sektörünün en eski firmalarından Kamil Koç aynı zamanda en kalabalık otobüs filosuna sahip şirketidir. 1100 araçlık filosu ile rakiplerinin önünde olan Kamil Koç, Mercedes, Man, Setra ve Temsa marka araçları ile hem teknolojik hem yenilikçi anlamda liderdir. Şirketin güvenlik prosedürleri gereği araçlar sefer öncesi, sefer anı ve sefer sonrasında teknik takibe alınmaktadır. Araçlarını düzenli bakım onarım altında tutan firma, güvenliği her zaman ön planda tutmaktadır.

Hizmetleri: Kamil Koç yolculuklarında, sınırsız internet ve her yolcu için priz imkanı sunmaktadır. Müşteri görüş ve önerilerini göz önünde bulundurarak mola yerleri seçmektedir.

İndirimli Otobüs Bileti: Kamil Koç 6-12 yaş arasındaki çocuklara %30 indirimli otobüs bileti fırsatı sunmaktadır.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları: Otobüs yolculuklarında belli kurallarla kedi, köpek ve kuş taşınabilmektedir. Dört ayaklı dostlarımızda aşıları tam ve karneli ise saldırgan olmayan cinslerin taşınmasında bir problem yoktur. Ufak kafes kuşu diye tabir edilen kuşlarında yolculuk yapması uygundur. Yapmanız gereken evcil hayvanınızı 23x30x40 boyutlarındaki kafeslere koymak, bunu yaptıktan sonra ister kucağınızda ister ayak ucunuzda isterseniz de satın alacağınız koltukta sizle birlikte seyahat edebilirler.

Kamil Koç İletişim:
Merkez Adres: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi / BURSA
Merkez Telefon: 0224 294 55 62
Çağrı Merkezi: 444 0 562