Varan Turizm Otobüs Bileti

Varan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

varan turizm otobüs bileti

Varan Turizm Turizm Hakkında

Türkiye’nin ilk turizm seyahat şirketlerinden biri olan Varan Turizm, 1940’lı yıllarda Karadeniz Bölgesinin batısında yer alan Ilgaz Dağları’nda ticari serüvenine başlamıştır. İlk zamanlar İstanbul’a tomruk nakliyesi yapan firma, 1946 senesinden itibaren yolcu taşımacılığına adım atmıştır.

Varan Turizm’in ilk seferi İstanbul - İzmit seferidir. Zaman içerisinde daha da gelişip büyüyerek ülke genelinde çok sayıda bilet satış ofisi ve tam donanımlı otobüsleri ile seyahat hizmetini sürdürmüştür. Bugün dev bir turizm ağına dönüşen firmanın 2000’den fazla çalışanı bulunmakta, çok sayıda teknolojik donanımlı araçları ile hizmet vermektedir.

Varan Turizm geçmişten günümüze yolcu taşımacılığı alanında birçok ilki başlatmış ve sahip olduğu sistem kalitesi ile belgelendirilmiş firmalardandır. 1960’lı yıllarda ‘yolcu servisi’ hizmetini başlatarak müşterileri evlerinden alıp terminale ve yine varış noktasından güzergahlarına ulaştıran ilk firma Varan Turizmdir. Yine 1994’de İstanbul - Ankara arasında ilk kez çift katlı otobüsleri hizmete sokan seyahat şirketi Varan Turizmdir. 1995 yılında sektörde telefonla bilet satışını başlatan, 1998’de ISO9001 Kalite Güvence Sistem belgesini, 2003’de ise EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını alan firma yine Varan Turizm’dir.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günümüzde konforlu ve güvenle seyahat etmenizi sağlamak adına TV, Wifi, telefon koltuk şarjı, USB girişi, hostes servisi ve daha birçok teknolojik donanıma sahip araçları ayrıca yol boyunca molalarınız sırasında da en kaliteli hizmeti alabileceğiniz dinlenme tesisleri ile Varan Turizm, Mayıs 2020’den itibaren yine Türkiye’nin dört bir köşesine yapacağınız yolculuklarınız için konforlu hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Varan Turizm Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul > Ankara Otobüs Seferi
Ankara > İstanbul Otobüs Seferi
İzmit > İstanbul Otobüs Seferi
Ankara > İzmit Otobüs Seferi
Bursa > Ankara Otobüs Seferi
İzmir > Bursa Otobüs Seferi
Ankara > İzmir Otobüs Seferi
İstanbul > Marmaris Otobüs Seferi
Muğla > İstanbul Otobüs Seferi
Afyon > Ankara Otobüs Seferi
İstanbul > Afyon Otobüs Seferi

Varan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul - Ankara Otobüs Bileti 240 TL
Bursa - İstanbul Otobüs Bileti 200 TL
İzmir - İstanbul Otobüs Bileti 404 TL
İzmir - Bursa Otobüs Bileti 198 TL
Bursa - Marmaris Otobüs Bileti 575 TL
İstanbul - Marmaris Otobüs Bileti 780 TL
Didim - Ankara Otobüs Bileti 500 TL
İstanbul - Balıkesir Otobüs Bileti 300 TL
İstanbul - Muğla Otobüs Bileti 750 TL
Burdur - Ankara Otobüs Bileti 250 TL

Varan Turizm Şubeleri ve Telefon Numaraları
 
varan turizm bilet

Varan Turizm Otobüs Filosu: Türkiye'de ulaşım sektöründe bir çok ilkin mimarı Varan Turizm, konfor ve yenilik anlamında da sektörde öncüdür. Man marka otobüsleri ile yolculukları daha keyifli hale getiren Varan Turizm, ücretsiz internet imkanı ile de yol boyunca dünya ile iletişim imkanı sunuyor.

Hizmetleri: Dünyanın birinci önceliği haline gelen hijyen ve güvenlik Varan Turizminde olmazsa olmazları arasında. Dünya standartlarında yolculuk öncesinde, esnasında ve sonrasın hangi önlemler alınması gerekiyorsa hepsini bir bir uygulayan Varan Turizm yolcu güvenliğini ön planda tutuyor.

İndirimli Otobüs Bileti: Varan Turizm 6-12 yaş arasındaki çocuklara %30 indirimli otobüs bileti düzenlemektedir. Bunun için online Varan Turizm otobüs bileti alırken yolcunun kimlik bilgileri girilerek indirimden faydalanılabilir.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları: Varan Turizm ile otobüs yolculuğunuzda belli kurallara uyarak evcil hayvanlarınızı taşıyabilirsiniz. Aşı karnesi bulunan kedi, köpek ve kuşlarınızı 23x30x40 cm ebatlarında kafeslerde ister kucağınızda, ister ayak ucunuzda isterseniz ayrı bir koltuk satın alarak taşıyabilirsiniz.

Varan Turizm İletişim:
Merkez Adres: Mutlukent Mahallesi, 1942. Cadde, No:37, Çankaya / ANKARA
Çağrı Merkezi: 0850 577 99 99
E-Mail: info@varan.com.tr