Tren Saatleri

 
tren saatleri

Tren Sefer Saatleri

TCDD tren seferlerinin güncel kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için "Tren Seferleri" sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Bu sayfalarımızda yer alan yüksek hızlı trenlerin, anahat trenlerinin ve bölgesel trenlerin seferlerini, trenlerin günde kaç sefer yaptığını veya hangi günlerde tren seferi olduğunu, istasyon bazında kalkış ve varış saatlerini görebilirsiniz. Yine bu sayfalarda kullanacağınız trenin biniş ve iniş istasyonları arasında yolculuk sürelerinin kaç saat sürdüğü bilgiside yer almaktadır.

 

Tren Seferleri sayfalarımızda yer alan trenlerde hangi tip vagonlar olduğunu (pulman vagon, örtülü kuşetli vagon, yataklı vagon ve yemekli vagon) inceleyebilir, gideceğiniz güzergahtaki tren bileti fiyatlarını görebilir, tren biletini online nereden satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yine bu tren sayfalarımız sizlere TCDD Müşteri Hizmetleri genel telefonu ile tren istasyonları bilet satış gişeleri telefonlarınıda yayınlamaktadır. Sayfalarımızda verilen bilgilerle tren istasyoları ile rahatça iletişime geçebilirsiniz.

Son yıllarda genç seyyahlar arasında popüler olan ve bilhassa Doğu ve Güneydoğu'ya giden uzun tren seferlerinin tüm bilgilerine Tren Seferleri ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda ülkemizin en güzel uzun tren yolculuğu rotaları yer almaktadır. Tren yolculuğu diğer ucuz, güvenli, keyifli ve rahattır. Tren koltuğunda yapılan yolculuk vagonun hafif sallanması, tren tekerlerinin rayların birleşme yerlerinden çıkardığı tıkırtılarla sizi farklı bir boyuta götürür. Tren yolculuğunu farklı kılan bir başka olguda demiryolu etrafı karayolu gibi yerleşimle sarılmadığı için daha çok tabiatın içinde yapılan bir yolculuk sağlamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.