Özel Arama
GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

 
 
  TÜRKÇE WEB SİTELERİ VE BÖLÜMLERİ OLAN YURTDIŞI HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

Uçuş Bilgileri / Uçak Saatleri

Havaalanları

Yurtiçi Havayolu Firmaları

Havaş Kalkış Noktaları

 

 
 
Aeroflot-Rus Havayolları

En büyük Rus havayolu taşımacılık şirketi olan Aeroflot yılda tek başına 7 milyondan fazla, kardeş şirketleriyle birlikte ise yaklaşık 9 milyon yolcu taşımaktadır ki bu da genel Rus havayolu taşımacılık hacminin neredeyse dörtte birine tekabül eder.
Aeroflot 47 ülkede 93 noktaya uçuş (günde 302 uçuş) gerçekleştirmektedir. Düzenli uluslararası Rus taşımacılık pazarının %51’ini kontrol etmektedir.

 

 
 
Air France Hava Yolları Türkçe Sayfaları

Air France havayolları web sitesi Türkçe sayfalarında rezervasyon yapıp online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in, uçağa biniş saatinizden 30 dakika öncesine kadar check-in yapıp,uçuş detaylarınızı basabilirsiniz. Rezervasyon yönetimi, seyahatinizi görüntüleyin, değiştirin, veya planlayın Uçuş bilgisi, Uçuş zamanlarını ve son uçuş bilgilerini görüntüleyin..

 

 
 
Avusturya Hava Yolları Türkçe Sayfaları

Avusturya Hava Yolları,Türk Hava Yolları ile uçuş mili kazanıp harcama işbirliğinden sonra 30Mart2008'den itibaren İstanbul ve Ankara`dan karşılıklı Viyana`ya 2008 yaz tarifesi itibari ile ortak uçuşlara başladı. Avusturya Havayolları Grubunun yeni güzergahlarını tanıtmak, sizi beş kıtada 66 ülkedeki 150 güzergahımızdaki düşük fiyatlı promosyonlarımız hakkında bilgilendirmek...

 

 
 
 

 
 
Flydubai - Düşük maliyetli havayolu şirketi

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, flydubai, Dubai'nin ilk düşük maliyetli havayolu şirketi. Müşterilerinin ihtiyaç ve bütçelerine uygun daha fazla seçenek ve esneklik sağlıyor.
 

 

 
 
İranAir

IranAir yolcular için farklı ve çeşitli hizmetler sunar. Bu bölümde tesisler hakkında kapsamlı ve eksiksiz bilgi ve sizin için huzur ve rahatlık sağlayacaktır bunları kullanmanız başarılı bir seyahat planlıyorsanız size yol gösterecektir.
 

 

 
 
Saudi Arabian Airlines

Suudi Arabistan Havayolları web sitesi. Web sitesinden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.

 

 
 
British Airways Türkçe Sayfaları

Bütün dünyaya en cazip uçuş ve otel fırsatlarımıza göz atın. Bu fırsatlarımızın en az keşfedeceğiniz şehir kadar çekici olduğunu göreceksiniz. İstanbul ve İzmir' den New York'a 349€'dan , Los Angeles ve San Francisco'ya 469 €'dan başlayan cazip fiyatlarımızla uçabilirsiniz.
 

 

 
 
KLM Royal Dutch Airlines Türkçe Sayfaları

İnternetteki en uygun KLM fiyatlarını bulmak istediğinizde, klm.com a güvenebilir-siniz. Eğer internette, aynı gün içerisinde klm.com dakinden en az 5 € daha ucuz olmak üzere aynı sınıfta, uçuş programında ve kabinde bir bilet bulduğunuz ve, bunu kanıtladığınız takdirde, size gelecek uçuşlarınızda kullanabileceğiniz, uygun olan her bilet için geçerli, bulduğunuz fiyat farkından 50€ fazlası bedelli Seyahat Kredisi Fişini (TCV) göndereceğiz.

 

 
 
Condor Flugdienst GmbH Türkçe Sayfaları

Kısa Uçuş, web sitesinde her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif- Tarifesinde ki Kısa Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Uzun Uçuşlar Nereye? her gün güncelleştirilen hesaplı Spesiyal-Teklif-Tarifesindeki Uzun Uçuş-Tekliflerini bulabilirsiniz. Nisan ayından itibaren Condor özellikle en ucuz şehir uçuşlarını, Münih'ten itibaren Avrupa'nın en güzel şehirlerine yapıyor. Condor şehir uçuşları 29 Euro'dan itibaren, one-way tüm farklar dahil olmak üzere mevcuttur.

 

 
 
Emirates Airlines Türkçe Sayfaları

Emirates Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
Polish Airlines - LOT Türkiye Bölümü

Polonya Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
Lufthansa Homepage of Turkey

Lufthansa Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
Singapore Airlines Türkiye Bölümü

Singapur Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
Egyptair - Mısır Havayolları Türkiye Bölümü

Mısır Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
Air Canada - Kanada Havayolları

Kanada Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

 
 
IBERIA.COM Turkey

İspanyol Havayolları web sitesi Türkiye bölümü. Bu bölümden uçuş planlayıp, rezervasyon yapabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca online check in yapma imkanı da var.
 

 

DİĞER YABANCI HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

 

Yerli Havayolu Şirketleri Sayfa: 1 >>

HAVAYOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

 

Yabancı Havayolu Şirketleri İçin Google Türkçe Kaynaklarda Özelleştirilmiş Arama Yap

Google
 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  Bize Yazın  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV