Söke - Aydın - Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık, 2021 20:13

 
Söke > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Söke 06:32 16:30
Sazlıköy 06:42 16:40
Ortaklar 07:03 16:59
Germencik 07:13 17:09
İncirliova 07:23 17:19
Aydın 07:34 17:30
Umurlu 07:47 17:42
Köşk 07:56 17:51
Karaali 08:04 17:59
Sultanhisar 08:08 18:03
Atça 08:17 18:10
İsabeyli 08:23 18:16
Nazilli 08:31 18:23

Sponsorlu Bağlantılar

 
Nazilli > Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren
Nazilli 17:15
İsabeyli 17:21
Atça 17:27
Sultanhisar 17:38
Karaali 17:42
Köşk 17:52
Umurlu 18:02
Aydın 18:18
İncirliova 18:29
Germencik 18:40
Ortaklar 18:52
Sazlıköy 19:09
Söke 19:18
söke nazilli tren saatleri

Söke - Aydın - Nazilli Bölgesel Treni

Söke Aydın, Nazilli, Söke Bölgesel Treni Söke, Sazlıköy, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Söke Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

SÖKE İSTASYONU
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

Söke Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

Söke > Nazilli Bölgesel treni tam bilet fiyatı 13 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Söke Nazilli tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.