Aşiyan - Anadolu Hisarı - Küçüksu Gemi Seferleri

Şehir Hatları 2024 Yaz Tarifesi

Aşiyan - Anadoluhisarı - Küçüksu Vapur Sefer Saatleri (Her Gün)

 
aşiyan anadoluhisarı küçüksu vapur saatleri banner
(V)Sefer Anadolu Hisarı İskelesi'nde bitmektedir.
Şehir Hatları Aşiyan, Anadolu Hisarı, Küçüksu Gemi Saatleri 2024 Yaz Tarifesi
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Aşiyan - Anadolu Hisari - Küçüksu 15,00 TL 7,31 TL 10,74 TL
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aşiyan - Anadolu Hisarı - Küçüksu Vapur Seferleri Hakkında

Günde 36 sefer yapılan ve toplam sefer süresinin 15 dakika olarak gerçekleştiği Aşiyan-Anadolu Hisarı-Küçüksu ring hattında seferler her gün 06.55’te başlamaktadır. Sefer 20.00’da Anadolu Hisarı İskelesi'nde sona ermektedir. İstanbul şehir hatlarının, karayolunun trafik yoğunluğundan kaçarak zaman kazanmak için büyük bir avantaj sağlayan Aşıyan-Küçüksu vapur seferlerinde ücret sefer başına 15,00 TL olarak belirlenmiştir.

Aşıyan iskelesine taksi, dolmuş, füniküler, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Küçüksu iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş, minibüs ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri yaz tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aşiyan-Anadolu Hisarı-Küçüksu güzergahında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran, 2024 12:24

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.