Kabataş - Çengelköy - Kabataş Gemi Seferleri

Şehir Hatları 2023 Kış Tarifesi

Çengelköy - Kabataş - Çengelköy Vapur Sefer Saatleri (Her Gün)

 
Kabataş Çengelköy vapur saatleri banner
* Pazar ve Resmi Tatil Günleri Yapılmaz.
Şehir Hatları Çengelköy, Kabataş, Çengelköy Gemi Saatleri 2023 Kış Tarifesi
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Çengelköy - Kabataş 9,47 TL 3,74 TL 5,49
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
7,67 TL 3,74 TL 5,49
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
7,67 TL 3,74 TL 5,49

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kabataş - Çengelköy - Kabataş Vapur Seferleri Hakkında

Çengelköy-Kabataş hattında sefer süresi 20 dakika olup, günde 24 sefer yapılmaktadır. İstanbul şehir hatları tarafından karşılıklı olarak düzenlenen vapur seferlerinin dönüşü de Kabataş-Çengelköy olarak gerçekleşmektedir. Marmara Bölgesinin en kalabalık kentinde köprü ve karayolu trafiğine takılmaksızın iki yaka arasında ulaşım için en makul seçeneklerden olan deniz yolu size hem zaman kazandırıp, hem de bütçenizi fazla zorlamadan ulaşımınızı sağlamaktadır. Çengelköy-Kabataş hattının ücret tarifesi sefer başına 9,47 TL’dir.

Çengelköy iskelesine taksi, metro, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Kabataş iskelesine de aynı şekilde taksi, tramvay, dolmuş ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2023 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çengelköy-Kabataş güzergahında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 4 Kasım, 2022 17:34

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.