Eminönü Rumeli Kavağı Gemi Seferleri

Şehir Hatları 14 Eylül 2020 - 6 Haziran 2021 Kış Tarifesi

Rumeli Kavağı Eminönü Vapur Sefer Saatleri (Hafta İçi)

 
rumelikavağı eminönü vapur saatleri
Şehir Hatları Rumeli Kavağı Eminönü Gemi Saatleri 2020 - 2021 Kış Tarifesi
Bilgi: Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.

Eminönü Rumeli Kavağı Vapur Sefer Saatleri (Hafta İçi)

eminönü rumelikavağı vapur saatleri
Şehir Hatları Eminönü Rumeli Kavağı Gemi Saatleri 2020 - 2021 Kış Tarifesi
Bilgi: Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri sefer yapılmaz.
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
3,50 TL 1,70 TL 2,50
3 iskeleden fazla uğramalı 3,50 TL 1,70 TL 2,50
 

Eminönü - Rumeli Kavağı Vapur Seferleri Hakkında

Eminönü – Beşiktaş – Arnavutköy – Bebek – Emirgan – İstinye – Büyükdere – Sarıyer – Rumeli Kavağı vapur hattında karşılıklı gerçekleştirilen seferler sayesinde ulaşım şehir içi araç ve köprü trafiğine takılmadan ve çok daha kısa sürede sağlanmaktadır.

Yalnızca hafta içi olmak üzere Eminönü iskelesinden sabah ilk sefer 11:00’de başlamış olup akşam 20:00’ye kadar karşılıklı olarak yapılmaktadır. Rumeli Kavağı iskelesinden ise ilk sefer sabah 07:20’de olup akşam 16:10’da son sefer yapılmaktadır. Yolculuk süresi Eminönü - Rumeli Kavağı hattı boyunca yaklaşık 1 saat 30 dakikadır.

Eminönü iskelesine taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Rumeli Kavağı iskelesine de aynı şekilde dolmuş, taksi ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 5 gün Eminönü - Rumeli Kavağı arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 8 Mart, 2021 11:45

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.