Haliç Hattı Gemi Seferleri

Şehir Hatları 2024 Kış Tarifesi

Haliç Hattı Üsküdar'dan Eyüp'e Vapur Sefer Saatleri (Her Gün)

 
haliç hattı vapur saatleri
Şehir Hatları Haliç Hattı (Üsküdar > Karaköy > Kasımpaşa > Fener > Balat > Hasköy > Ayvansaray > Sütlüce > Eyüp) Gemi Saatleri 2024 Kış Tarifesi
* Pazar ve resmi tatil günleri yapılmaz.
** Pazar ve resmi tatil günleri yapılır.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Haliç Hattı Eyüp'ten Üsküdar'a Vapur Sefer Saatleri (Her Gün)

haliç hattı vapur saatleri
Şehir Hatları Haliç Hattı (Eyüp > Sütlüce > Ayvansaray > Hasköy > Balat > Fener > Kasımpaşa > Karaköy > Üsküdar) Gemi Saatleri 2024 Kış Tarifesi
* Pazar ve resmi tatil günleri yapılmaz.
** Pazar ve resmi tatil günleri yapılır.
İstanbul Haliç Hattı Güzergahı
Haliç Hattı Güzergah Haritası

Haliç Hattı Ücret Tarifeleri:

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Haliç Hatları İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Haliç Hattı 23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
23,00 TL 11,25 TL 16,50 TL

Haliç Hattı Vapur Seferleri Hakkında

İstanbul iç hatlardaki gemi seferleri Haliç Hattı, Üsküdar - Karaköy - Kasımpaşa - Fener - Balat - Hasköy - Ayvansaray - Sütlüce - Eyüp zincir hattı boyunca çift yönlü olarak yapılmaktadır. İBB şehir hatları vapurları her gün Haliç Hattı seferlerini gerçekleştirmektedir.

Üsküdar iskelesinden kalkan vapur ortalama 55 dk sonra Eyüp iskelesine ulaşmaktadır. Sabah ilk sefer 07:30’da olup akşam son 21:40’a kadar sürmektedir. Pazar günü ve resmi tatil günlerinde sefer bulunmamaktadır.

2024 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Haliç Hattı Gemi Seferleri karşılıklı yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül, 2023 23:03

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.