Marmaray Durakları Saatleri 2024

 
marmaray banliyö treni

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz, 2024 13:58

Marmaray Banliyö Treni Sefer Sıklıkları ve Saatleri

Marmaray Gebze Halkalı arası güzergahta 15 dakika ara ile, Zeytinburnu Maltepe arasında 8 dakika ara ile Marmaray Banliyö Trenleri sefer yapmaktadır. Gebze'den Halkalı yönüne ilk banliyö treni sabah 06:05'te, akşam ise son tren 22:50'de hareket etmekedir. Halkalı'dan Gebze yönüne ilk tren sabah saat 05:58'de son tren ise gece saat 22.58'de hareket etmektedir.

Marmaray Halkalı - Gebze - Halkalı arasında 15 dakikada bir sefer yapar.
Ataköy - Pendik - Ataköy arasında ise 8 dakikada bir sefer yapar.

 

Marmaray Günlük Tren Saatleri (2024)

Marmaray güzergahında bulunan istasyonlardan Halkalı ve Gebze yönüne kalkan ilk ve son trenlerin saatleri ve bu banliyö trenlerinin sefer sıklıkları dakikaları aşağıdaki Marmaray Tren Satleri Listesinde yer almaktadır.

Marmaray İlk Ve Son Trenlerin İstasyonlardan Kalkış Saatleri

marmaray saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Marmaray Gece Seferleri Saatleri

Not: Marmaray gece seferleri cumayı cumartesiye, cumartesiyi pazara bağlayan gece yapılır.

marmaray gece seferleri saatleri
 
marmaray gece seferleri saatleri

Marmaray Durakları

Marmaray Banliyö Treninin geçtiği, Marmaray güzergahı üzerinde bulunan tren istasyonları Gebze, Darıca, Osmangazi, Fatih, Çayırova, Tuzla, İçmeler, Aydıntepe, Güzeyalı, Tersane, Kaynarca, Pendik, Yunus, Kartal, Başak, Atalar, Cevizli, Maltepe, Süreyya Plajı, İdealtepe, Küçükyalı, Bostancı, Suadiye, Erenköy, Göztepe, Feneryolu, Söğütlüçeşme, Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, Yenimahalle, Bakırköy, Ataköy, Yeşilyurt, Yeşilköy, Florya Akvaryum, Florya, Küçükçekmece, Mustafa Kemal, Halkalı'dır.

 

Marmaray Banliyö Treni Sefer Süreleri

Gebze-Halkalı arası 108 dakika

Ataköy-Pendik arası 63 dakika

Söğütlüçeşme-Yenikapı arası 14 dakika

Üsküdar-Sirkeci arası 4 dakika

Ayrılıkçeşme-Kazlıçeşme arası 15 dakika

Bostancı-Bakırköy arası 37 dakika

 

Marmaray Ücretleri 2024

Marmaray güncel en az taşıma ücreti ile tam parkur taşıma ücretini tam ve indirimli, gidilen istasyon sayısına göre değişen tam ve indirimli bilet fiyatlarını, aylık abonman, sınırlı bilet ve kurumsal bilet ücretleri ile ücretsiz binme şartları ve iade işlemi ile aktarma verme şartlarını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Marmaray'da ilk binişte sistem sizden en uzak parkur ücretini alır. Şayet son durağa kadar gitmiyorsanız indiğiniz istasyonda ücret iade cihazlarına kartınızı okutarak ücret iadesi almayı unutmayınız.

Marmaray Ücreti Tarifesi (2024)

Tam Öğrenci Öğretmen / Yaşlı
En az Taşıma Ücreti 17,70 ₺ 8,64 ₺ 12,67 ₺
Tam Parkur Ücreti 39,18 ₺ 17,70 ₺ 27,31 ₺
  Abonman Elektronik Bilet Marmaray Bilet
En az Taşıma Ücreti 1 Kontör 70,00 ₺ 70,00 ₺
Tam Parkur Ücreti 4 Kontör 70,00 ₺ 70,00 ₺
 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.