İstanbul - Konya - İstanbul Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran, 2022 14:57

 
İstanbul > Konya Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
İstanbul Halkalı (K) - 07:25 - -
İstanbul Bakırköy (K) - 07:45 - -
İstanbul Söğütlüçeşme (K) 06:40 08:20 12:10 18:00
İstanbul Bostancı (K) 06:51 08:31 12:21 18:17
İstanbul Pendik (K) 07:10 08:50 12:40 18:38
Gebze (K) 07:30 09:11 13:00 19:05
İzmit YHT (K) 08:03 09:44 13:33 19:38
Arifiye (K) 08:24 10:05 13:57 19:59
Bilecik YHT (K) 08:58 10:39 14:35 20:33
Bozüyük YHT (K) 09:22 11:03 15:01 20:57
Eskişehir (K) 09:42 11:23 15:21 21:17
Selçuklu (V) 11:26 13:06 17:05 22:59
Konya YHT (V) 11:30 13:20 17:09 23:03
SÜRE 4:50 5:55 4:59 5:03

Sponsorlu Bağlantılar

 
Konya > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Konya YHT (K) 06:00 12:45 16:45 18:40
Selçuklu (K) 06:08 12:53 16:54 18:48
Eskişehir (K) 07:49 14:34 18:36 20:29
Bozüyük YHT (K) 08:05 14:50 18:52 20:45
Bilecik YHT (K) 08:27 15:12 19:14 21:07
Arifiye (K) 08:59 15:44 19:46 21:39
İzmit YHT (K) 09:22 16:07 20:09 22:02
Gebze (K) 09:54 16:39 20:44 22:35
İstanbul Pendik (V) 10:20 17:04 21:05 22:57
İstanbul Bostancı (V) 10:39 17:31 21:23 23:21
İstanbul Sögütlüçeşme (V) 10:48 17:40 21:39 23:30
İstanbul Bakırköy (V) - - 22:08 -
İstanbul Halkalı (V) - - 22:31 -
SÜRE 4:48 4:55 5:46 4:50

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

İstanbul > Konya > İstanbul arasında her gün işlerler. İstanbul Konya İstanbul arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 15 dakika sürmektedir.

İstanbul Konya Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2022

İstanbul (Halkalı) Konya Yüksek Hızlı Tren bileti 2022 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 260,00 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 390,00 TL dir. İstanbul Konya bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Otobüs Saatleri

Konya-Karaman Otobüs Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):

istanbul konya yht karaman otobüs baglanti saatleri

Karaman-Konya Otobüs Saatleri (Konya-İstanbul YHT İçin):

konya istanbul yht karaman otobüs baglanti saatleri

Konya-Antalya-Alanya Otobüs Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):

istanbul konya yht alanya otobüs baglanti saatleri

Alanya-Antalya-Konya Otobüs Saatleri (Konya-İstanbul YHT İçin):

konya istanbul yht alanya otobüs baglanti saatleri

Antalya ve Alanya kombine biletleri Özkaymak Antalya bilet satış gişelerinde satılmaktadır

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:

0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

KONYA GAR İLETİŞİM:

0332 322 36 70 - (06.00-22.00)

İstanbul Konya Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Konya, Konya > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul Konya YHT standart bilet temel ücreti 174,00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul-konya yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.