İstanbul - Konya Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 6 Mayıs, 2024 14:47

 
İstanbul > Konya Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Konya
630 TL
İstanbul Karaman
695 TL
İstanbul Konya
630 TL
İstanbul Konya
630 TL
İstanbul Konya
630 TL
İstanbul (Halkalı) - 08:20 - - -
İstanbul Bakırköy - 08:38 - - -
İstanbul Söğütlüçeşme 06:30 09:10 11:50 15:30 19:05
İstanbul Bostancı 06:41 09:22 12:01 15:41 19:16
Bostancı Sayding
İstanbul Pendik 07:00 09:46 12:20 16:04 19:40
Gebze 07:20 10:11 12:46 16:27 20:00
İzmit YHT 07:53 10:46 13:19 17:00 20:33
Arifiye 08:15 11:10 17:22 20:55
Bilecik YHT 08:49 11:44 17:56 21:29
Bozüyük YHT 09:13 12:08 18:20 21:53
Eskişehir 09:33 12:28 14:51 18:40 22:13
Selçuklu 11:15 14:11 16:33 20:22 23:55
Konya YHT 11:19 14:15 16:37 20:26 23:59
SÜRE 4:52 5:04 4:47 4:53 4:54
< Konya - İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstanbul Konya Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2024

İstanbul (Halkalı) Konya Yüksek Hızlı Tren bileti 2024 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 695,00 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 1045,00 TL dir. İstanbul Konya bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

İstanbul Konya Hızlı Tren Kaç Saat?

İstanbul Konya arasında günde karşılıklı olarak 5 yüksek hızlı tren seferi düzenlenmektedir. İstanbul Konya yüksek hızlı trenlerin yolculuk süresi yaklaşık 4 saat 15 dakikadır. Yolculuk süreleri varış istasyonları ile durulan istasyon sayısına göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Konya Yüksek Hızlı Tren Güzergahı

İstanbul Konya seferi için İstanbul Halkalı Gar'dan hareket eden yüksek hızlı trenler sırasıyla Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit YHT, Arifiye, Bilecik YHT, Bozüyük YHT, Eskişehir, Selçuklu ve Konya Gar istasyonlarında durmaktadır. İstanbul Konya arasında günde 5 sefer düzenlenmektedir.

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Tren Seferleri

Konya -Karaman Hızlı Tren Bağlantı Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):

istanbul konya yht karaman tren baglanti saatleri

Konya -Antalya -Alanya Otobüs Bağlantı Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):

istanbul konya yht alanya otobüs baglanti saatleri

Antalya ve Alanya kombine biletleri Özkaymak Turizm Antalya bilet satış gişelerinde satılmaktadır

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:

0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

KONYA GAR İLETİŞİM:

0332 322 36 70 - (06.00-22.00)

İstanbul Konya Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Konya Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul Konya YHT standart bilet ücreti 695,00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul-konya yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.