İstanbul - Ankara Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs, 2024 13:31

 
İstanbul > Ankara Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Ankara Hattı Hızlı Trenleri
1
430 TL
2
475 TL
3
430 TL
4
430 TL
5
475 TL
6
430 TL
7
430 TL
8
430 TL
Halkalı - 07:10 - - 08:50 - - -
Bakırköy - 07:30 - - 09:08 - - -
Söğütlü çeşme 06:00 08:02 07:15 08:40 09:40 10:35 11:10 12:20
Bostancı 06:11 08:14 09:51 10:48 11:21 12:31
Pendik 06:30 08:34 07:43 09:08 10:17 11:12 11:40 12:56
Gebze 06:50 08:58 10:37 12:00
İzmit 07:23 09:32 10:07 11:10 12:05 12:33 13:48
Arifiye 07:45 09:55 10:31 11:33 12:55
Bilecik 08:19 10:30 12:08 13:29
Bozüyük 08:43 10:54 12:32 13:53
Eskişehir 09:03 11:14 10:05 11:47 12:52 13:37 14:13 15:20
Polatlı 09:51 12:02 13:40 15:01
Eryaman 10:15 12:26 11:14 14:04 14:46 15:25 16:29
Ankara 10:27 12:38 11:26 13:06 14:16 14:58 15:37 16:41
SÜRE 4:27 5:28 4:11 4:26 5:26 4:23 4:27 4:21
< Ankara - İstanbul Hızlı Tren Saatleri
İstanbul > Ankara Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Ankara Hattı Hızlı Trenleri
9
430 TL
10
430 TL
11
430 TL
12
430 TL
13
430 TL
14
430 TL
15
430 TL
16
390 TL
Halkalı - - - - - - - 22:00
Bakırköy - - - - - - - 22:23
Söğütlü çeşme 13:00 14:20 14:50 16:30 17:30 18:35 19:35 23:11
Bostancı 13:11 14:32 15:01 16:41 17:41 18:46 23:22
Pendik 13:30 14:54 15:20 17:02 18:00 19:05 20:03 23:41
Gebze 13:50 15:47 18:20 19:28 00:03
İzmit 14:23 15:46 16:20 17:54 18:53 20:01 20:55 00:36
Arifiye 14:45 16:42 19:15 20:23 01:05
Bilecik 15:19 17:17 19:49 20:57 02:35
Bozüyük 15:43 17:41 20:13 21:21 03:08
Eskişehir 16:03 17:18 18:01 19:29 20:33 21:41 22:27 03:50
Polatlı 16:51 18:06 18:49 21:21 22:29 05:52
Sincan 06:40
Eryaman 17:15 18:30 19:13 20:38 21:45 22:53 23:36
Ankara 17:27 18:42 19:25 20:50 21:57 23:05 23:48 06:58
SÜRE 4:27 4:22 4:35 4:20 4:27 4:30 4:16 8:58
< Ankara - İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 
ankara-istanbul yht saatleri

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Bilgi

Başkentimiz Ankara ile ülkemizin en büyük ili İstanbul’u birbirine bağlayan demiryolunda hizmet veren Yüksek Hızlı Tren sağladığı güvenli ve hızlı yolculuk ile çok rağbet görmektedir. İstanbul Ankara arasında ilk yüksek hızlı tren 25 Temmuz 2014 tarihinde sefere başlamıştır. Trenler bu güzergahta 250 km/saat hıza uygun çiftli hızlı demiryolu hattında hizmet vermektedir. İstanbul Ankara yüksek hızlı trenlerinde pulman, business ve yemekli olmak üzere üç çeşit vagon tipi bulunmaktadır.

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

İstanbul Ankara Hızlı Tren Kaç Saat?

İstanbul Ankara arasında günde karşılıklı olarak 12 yüksek hızlı tren seferi düzenlenmektedir. İstanbul Ankara yüksek hızlı trenlerin yolculuk süresi yaklaşık 4 saat 20 dakika ile 5 saat 20 dakika arasında değişmektedir. Yolculuk süreleri varış istasyonları ile durulan istasyon sayısına göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Güzergahı

İstanbul Ankara seferi için İstanbul Halkalı veya Söğütlüçeşme Garlarından hareket eden yüksek hızlı trenler sırasıyla Bakırköy Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı, Sincan, (Eryaman) ve Ankara garlarında durmaktadır. Yukarıdaki tablodan görüleceği gibi günde 12 sefer yapılan hattaki bazı trenler bu durakların bir kısmında durmamaktadır

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Tren Saatleri

İstanbul - Eskişehir - Ankara Bağlantı Saatleri

Halkalı -Eskişehir -Ankara -Sivas Hızlı Tren Bağlantı Saatleri (Ankara-Sivas YHT İçin):

ankara sivas yht istanbul tren baglanti saatleri

İstanbul Yüksek Hızlı Trene Ulaşım

İstanbul içinde çeşitli ilçe ve merkezlerden yüksek hızlı tren istasyonlarına ulaşımda kullanabileceğiniz İETT hatlarını, hat numaralarını, belediye otobüsü güncel hareket saatleri ve duraklarını bu linkten görebilirsiniz. İETT Ulaşım Bilgileri >>

Ankara Yüksek Hızlı Trene Ulaşım

Ankara içinden çeşitli merkezlerden Ankara Garına (Yüksek Hızlı Trene) şehir içi ulaşımda kullanabileceğiniz EGO Otobüsleri ile dolmuşların hat bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Yine bu linkten EGO otobüs hareket saatlerine de ulaşabilirsiniz. EGO Ulaşım Bilgileri >>

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2024

2024 Yılı İstanbul (Halkalı) - Ankara 2+2 Pulman (Ekonomi) standart bilet temel fiyatı 475,00 TL, 2+1 Pulman (Business) standart bilet temel fiyatı 715,00 TL dir. İstanbul Ankara hızlı tren bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Saatleri

Yukarıdaki tren saatleri; İstanbul - İzmit Yüksek Hızlı Tren, İzmit - Ankara Yüksek Hızlı Tren, İstanbul - Adapazarı (Arifiye) Yüksek Hızlı Tren, Adapazarı (Arifiye) - Ankara Yüksek Hızlı Tren, İstanbul - Bilecik Yüksek Hızlı Tren, Bilecik - Ankara Yüksek Hızlı Tren, İstanbul - Eskişehir Yüksek Hızlı Tren saatlerini de kapsamaktadır.

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Ankara Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve YHT online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul Ankara YHT stadart bilet temel ücreti 475,00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.