Başkentray (Sincan - Kayaş) Saatleri

 
başkentray banliyö treni

Güncelleme Tarihi: 5 Ocak, 2024 17:31

Sincan-Kayaş Başkentray Hakkında

Başkentray Banliyö Trenleri toplam uzunluğu 36 km olan Ankara Sincan İlçesi ile Mamak İlçesinin Kayaş Mahallesi arasında kalan hatta çalışır. Sincan Kayaş demiryolu hattı üzerinde toplam 24 adet istasyon (durak) yer almaktadır. Başkentray Sincan - Kayaş arası yolculuk süresi 49 dakikadır. Başkentray banliyö treninin duruş ve kalkış yaptığı istasyonların tam listesi aşağıda yer almaktadır. Başkentray ile yolculuk edenler yüksek hızlı trenlere Ankara Garı ve Eryaman Gar'da aktarma yapabilmektedir. Başkentray banliyö trenlerinde Ankarakart geçerlidir.

 

Başkentray Tren Saatleri

Başkentray banliyö treni Sincan Kayaş güzergahında bulunan istasyonların tren saatleri. Başkentray banliyö trenleri Sincan-Kayaş yönünde;

(06.00 - 08.45) saatleri arasında 11 dakikada bir,
(08.45 - 21.00) saatleri arasında 15 dakikada bir,
(21.00 - 23.00) saatleri arasında ise 30 dakikada bir sefer yapar.

Başkentray Tren Saatleri 2024
Başkentray Sincan - Kayaş Yönü Tren Saatleri
İlk Sefer Kalkış Saati Son Sefer Kalkış Saati
06:00 23:00

<< Başkentray Kayaş Sincan Tren Saatleri

Başkentray Fiyatları 2024

BAŞKENTRAY BİNİŞ ÜCRETLERİ

 

Tam

Tam Aktarma

İndirimli

İndirimli Aktarma

ANKARAKART

15,00 TL

7,00 TL

7,50 TL

4,50 TL

KULLAN AT BİLET

17,00 TL

YOK

YOK

-

KREDİ KARTI İLE BİNİŞ

18,00 TL

YOK

YOK

-

NFC İLE (CEP TEL.) BİNİŞ

18,00 TL

YOK

YOK

-

ÖĞRETMEN BİR BİNİŞ

-

-

11,00 TL

5,00 TL

Başkentray Durakları, İstasyonları

Başkentray Banliyö Treninin duruş ve kalkış yaptığı duraklar, Başkentray güzergahı üzerinde bulunan tren istasyonları Sincan, Lale, Elvankent, Eryaman YHT, Özgüneş, Etimesgut, Havadurağı, Yıldırım, Behiçbey, Marşandiz, Gazi, Gazi Mahallesi, Hipodrom, Ankara, Yenişehir, Kurtuluş, Cebeci, Demirlibahçe, Saimekadın, Mamak, Bağderesi, Üreğil, Köstence, Kayaş'dır.

Başkentray Banliyö Treni Seyahat Süreleri

Başkentray banliyö trenleri Sincan Kayaş Sincan arasında karşılıklı 15 dakika aralıklarla sefer düzenlemektedir. Bu hatta günde 113 sefer düzenlenmektedir. Başkentray Sincan Kayaş istasyonları arasında sefer süresi 49 dakika sürmektedir. Sabah ilk tren Sincan İstasyonundan saat - da son tren ise akşam saat - de hareket etmektedir. Yine Kayaş İstasyonundan ilk tren sabah saat - de, son tren ise akşam saat - de hareket etmektedir.

Başkentray Saatleri Ayrıntılı Sefer Bilgisi

Başkentray güncel tren saatleri sayfanın üst kısmında yayınlanmaktadır. Dilerseniz 2024 Başkentray tren saatleri seferleri ayrıntılı pdf dosyasını aşağıdaki linkten bilgisayarınıza, tabletinize veya cep telofonunuza yükleyebilirsiniz.

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.